Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam AI weer het laatste nummer van een jaargang van ons W.F. Nieuws in de dagen vóór Kerstmis, da gen, waarin het ons vergund is nog eens terug te zien op een jaar, dat sommigen onzer leed bracht en voor anderen, naar wij hopen, een goed jaar is geweest. Ook dit jaar hebben wij dikwijls afscheid van goe de vrienden moeten nemen, van hen die ons plot seling ontvielen en ook van hen, die na langdu rige ziekte uit hun gezin en werkkring werden weg genomen. In elk nummer van ons W.F.-blad ver schijnt een In Memoriam, doch bij het einde van het jaar voelen wij ons gedrongen hen nog eens te gedenken. Wij allen werken in ons bedrijf, maar laten wij be seffen, dat wij daar niet alleen zijn als de direc teur, ingenieur, baas of bijvoorbeeld metselaar, doch dat wij - met respect voor menselijke verhou dingen - gezamenlijk ons werk opbouwen. Voor W.F. was het jaar 1964 wederom een goed jaar, hoewel de algemene toestand in de scheeps bouw zeker niet direct aanleiding gaf om met opge ruimd gemoed een goed verslag te maken. Het was wel bevredigend, dat er voor de voor ons zo belangrijke afdeling Reparatie de haven dikwijls vol schepen lag en men de interessante reparaties goed kon op leveren, dat onze afdeling Nieuwbouw met haar kleinere doch ingewikkelde Marine-objecten een goede werkbezetting had en onze afdeling Alge mene Werktuigbouw zich verder kon ontwikkelen. Wij vertrouwen, dat deze ontwikkeling door het sa mengaan van Wilton-Fijenoord met Bronswerk ver sneld zal worden. Daar in dit samengaan niet de productieafdelingen, doch eerder het beleid gecen traliseerd zal worden, zaJ de fusie voor velen onzer onopgemerkt blijven. Voor allen zal het echter van groot belang zijn, dat wij ons leden van één gemeenschap weten welke, door spreiding der ac tiviteiten, aan al haar leden een grotere bestaans zekerheid kan geven. Dat vooral onze administra tieve hoofdafdelingen in het WFB-werk veel arbeid zullen moeten verzetten, behoeft geen betoog. Gaarne spreken wij daarom een woord van welkom tot de nieuwe leden in onze gemeenschap en wen sen al onze medewerkers met de hunnen prettige Kerstdagen. Moge 1965 ons een goede gezondheid in het gezin en plezier in ons werk geven. Wo. 1

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 3