Het is voor de directie van ons bedrijf een steeds terugkerend genoegen aan het einde van de maand een aantal jubilarissen te mogen toespreken. Om aan deze huldiging meer cachet te geven, is het nodig dat de betreffende directeur, in dit geval ir J. E. Woltjer, iets meer van het persoonlijk leven van de jubilaris afweet. Daarom wordt door de Afdeling Personeelsadministratie in samenwerking met de dief van de jubilaris een conduite op gesteld. Welnu, bij het bestuderen van de conduites is het de heer Woltjer opgevallen, dat velen reeds zeer vroeg in dienst van de onderneming zijn gekomen en dus al vrij jong jubileren. Dit kan alleen maar zeer verheugend zijn, omdat er nog een hele tijd op de oude voet kan worden doorgegaan. Voor de reeds afgelegde weg dankt de heer Woltjer de jubilarissen en wenst hun succes voor de komende periode. Maar het zijn niet alleen de jubilarissen, waarvoor een woord van dank op zijn plaats is. Vandaag krijgen ook de dames een extra bedankje. Veel man nen leven immers voor hun werk en thuisgekomen hebben zij dan weinig lust zich ook nog met de huishoudelijke problemen te bemoeien. Vandaar dat de kleine bloemenhulde aan de dames zeker op haar plaats is. Daar de dames in deze wereld nu eenmaal voor gaan, is het mevrouw M. J. Strikkers, die als eer ste een persoonlijk toespraakje van de heer Woltjer krijgt, hetgeen naar alle waarsdhijnlijkheid ook het laatste zal zijn, daar mevrouw Strikkers na een 10-jarig dienstverband zich thans aan haar huis houdelijke plichten gaat wijden. Ook zijn er deze maand weer jubilarissen met een 40-jarige diensttijd en wel de heren J. F. Berberich en A. Bos. Tenslotte komen de „25-jarigen" aan de beurt, waar bij er zo nu en dan nog wel een apartje is met de heer Woltjer. Het is voor de tweede maal dat de heren Berberich en Bos bij de heer Woltjer komen en wel naar aanleiding van een brief van de Burgemeester van Rotterdam. Beide jubilarissen hebben naast hun werk voor ons bedrijf een zodanige plaats in de maatschappij ingenomen, dat het H.M. de Konin- ging heeft behaagd hen toe te kennen resp. de zilveren en gouden medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Spreker wenst hen van harte geluk en overhandigt hun namens de directie de bijbehorende draagmedailles. Bij het kopje koffie wordt, zoals gewoonlijk, nog gezellig wat nagepraat. Y. D. De heer ir E. Woltjer complimenteert de heer B. Jansen De gedecoreerde heren J. F. Berberich en A. Bos, met hun echtgenoten, na de plechtigheid JUBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILEA Mevrouw M. Strikkers-Boxhoorn, na 10 jaar dienst hï] W.F., nu getrouwd 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 7