BEDRIJFSDIENST Het lijkt wel of de heer J. P. Brouwer een traan weg pinkt, of had hij een vuiltje in het oog? In de afdeling Onderhoud mocht de heer G. Schouten, baas in die afdeling, de beker in ontvangst nemen. Zijn groep bereikte als eerste de 250 dagen. In de Machinefabriek la vormden de afdelingen van de heer G. v. Kranen en de heer O. Rosendaal samen een competitiegroep. Laten zij nou de competitie winnen. Twee afdelingen 1 beker. Goede raad was duur. Beiden wilden de beker in hun afdeling hebben. Zijzelf spraken het Salomo's oordeel uit, lieten de beker doorzagen, monteerden deze halve bekers op een plankje en zie hier het resultaat. Kijk ze lachen om deze elegante oplossing. Uitgezonderd voor de Garage, betekent voor de andere groepen, dat met het bereiken van de 250 dagen, de competitie in hun afdelingen niet meer zal starten in afwachting van een andere opzet om de ongevallen- bestrijding door middel van een spel nog meer on der de aandacht van ons personeel te brengen. Tot slot de winnaars nogmaals van harte gelukgewenst met de behaalde resultaten. „Veiligheid op het bedrijf, betekent veiligheid voor het gezin." A. P. Officiële mededelingen Met ingang van 1 juni 1965 is de taak van de afdeling Expeditie zodanig gewijzigd, dat onder deze afdeling niet meer het interne transport valt. De indeling van chauffeurs en materieel voor dit transport - waaronder wordt verstaan het vervoer op de werf, het heen en weer ver voer naar Werf Rotterdam en naar karweien - wordt vanaf die datum onder verantwoorde lijkheid van de heer H. Roozendaal uitge voerd door de afdeling Transport. Onder deze afdeling zullen verder, behalve de Garage, ook de kraandrijvers worden ge bracht. De afdeling zal worden gehuisvest in de Garage. De heer P. Rietveld, die op 1 november 1965 met pensioen gaat, zal tot die datum als ad viseur de heer Roozendaal ter zijde staan bij de uitwerking van de gewijzigde opzet. De afdeling Expeditie blijft voor het overige haar taak volledig behouden. De heer H. C. v. d. Vlist, die 1 oktober 1965 met pensioen gaat, zal met ingang van die datum worden opgevolgd door de heer C. v. d. Ree. De heer C. Verkade zal met ingang van 1 oktober 1965 worden aangesteld als sous chef van de afdeling Expeditie. 10

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 12