leiding aktief meewerkt om datgene in de Bedrijfs- school te brengen dat bijdraagt tot een nog betere vakman en vakbekwaamheid. Een kleine honderd leerlingen zullen onze school in augustus verlaten. Er zijn daardoor verschillende plaatsen open, die nog aangevuld kunnen worden. Ouders, indien u een goede toekomst voor uw zoon wilt, een toekomst in de techniek, schrijf hem dan in voor de cursus 1965 op de Bedrijfsschool. U kunt elke dag op de school terecht voor inlichtingen over vakkeuze en toekomstmogelijkheden. Lees onze advertentie op pagina 28! V. PLAAT-CONSTRUCTIE WERKERS Op de grote foto ziet u het verzendklaar maken van de werkstukken die in deze week gekeurd worden in de Houtrusthallen in Den Haag. Twee grote vrachtwagens van onze expeditie togen naar Den Haag met de waardevolle vracht. De uitslag wordt per brief medegedeeld. Een brief met een 18 cents postzegel. En deze brief zal ons en heel veel examenkandidaten hopelijk in een jubel stemming brengen. Voor het examen „Algemene Ontwikkeling" het z.g. „Uitgebreide Bemetel Examen" gingen 35 A-leerlin gen op 25 juni naar het Rotterdamse „Odeon". Dit vindt elk jaar plaats. Dus geen nieuws. Wel nieuws was dat onze 3de jaars B-leerlingen op dezelfde dag een theoretisch examen deden voor het Wilton-Fijenoord diploma in de Kantine Kop Haven in dezelfde vakken als hun collega's t.w. Nederlandse taal, reken en meetkunde vakken, natuurkunde en werktuigkunde. En dit is nieuw!! Hiervoor is een WF-examen-commissie in het leven geroepen die bestaat uit de heren: M. Akkermans Chef Scheepsbouwloods-lasloods A. van Berkel Hoofdbaas Scheepsbouw-Reparatie. B. Blommers Secretaris Ondernemingsraad. H. f. Eijkenbroek Baas Fitterij. D. Griese Bedrijfsleider Machinefabriek. A. \Y Wolfs Baas Reparatie Werktuigbouw. W.G.E.Valk Chef Bedrijfsschool. (voorzitter) Het bedrijf stelt veel belang in de vorderingen van de leerlingen en het stemt tot vreugde dat de Bedrijfs- SCHEEPSBESCHIETERS 21

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 23