VERENIGING IN MEMORIAM 8-5-1965 H. Meyer 57 jaar gieterij-sjouwer ca. 19 dienstjaren. Wij hebben hem gekend als een harde wer ker, die, hoewel hij buiten zijn werk met vele moeilijkheden te kampen had, toch steeds be reid was om alle werkzaamheden vol ijver te verrichten. Ook bij zijn collega's stond hij goed aangeschreven. 19-5-1965 W. Legerstee 64 jaar draaier ca. 37 dienstjaren. Tot ons aller leedwezen is de heer Willem Legerstee op 19 mei 1965 overleden. Hij was een plichtsgetrouw mens, die niet met zijn moei lijkheden te koop liep. Te vroeg is hij van ons heengegaan. Voor allen zal hij blijven: een voorbeeld van een goede medewerker. 16-5-1965 K. v. d. Heuvel 83 jaar sch.beschieter (oud-werknemer) ca. 38 dienstjaren. 20-5-1965 P. C. de Jager 71 jaar zuurst.distr. (oud-werknemer) ca. 33 dienstjaren. 25-5-1965 T. J. Kloot 68 jaar verzin'ker (oud-werknemer) ca. 15 dienstjaren. 7-6-1965 P. Stok 81 jaar aftekenaar-ijzerw. (oud-werkn.) ca. 50 dienstjaren. Met leedwezen geven wij kennis van hun over lijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. AFDELING HANDBAL Op 31 mei hield onze afdeling haar Jaarlijkse Alge mene Ledenvergadering. Na de opening door de voor zitter de heer L. J. Boer werden de notulen van de vorige vergadering zonder op- of aanmerkingen goed gekeurd. De jaarverslagen van bestuur en commissies gingen ook vlug onder de hamer door, de begroting voor het seizoen 1965 - 1966 werd met een enkele kleine wijziging aangenomen. Punt 8 van de agenda, overdracht prijzen, bracht nu geen problemen meer, aangezien de nieuwe medaille- kast nog genoeg plaats biedt. De voorzitter mocht van de verschillende aanvoerders(sters) ditmaal weer 7 prijzen in ontvangst nemen. De verkiezingen van bestuur en commissies brachten niet veel wijzigingen. Deze zien er thans als volgt uit: Bestuur: Voorzitter Secretaris Penningmeester 2e Penningmeester Wedstrijdsecretariaat L. J. Boer A. J. Boer H. Overheul H. Boere C. Zonneveld Technische Commissie: Voorzitter L. Verhoef Secretaris C. Zonneveld Lid W. Post Jeugdcommissie: Mevr. Loman-Maris Mej. A. Kanters Secretaris: C. Zonneveld Contact- en Propaganda Commissie J. Geerlings C. Sebrechts J. Jansen J. v. Hulst J. Bravenboer Redactie Clubblad: L. f. Boer A. Kalkhoven Mevr. Verhoeckx-de Groot Materiaalcommissie: J. Geerlings J. Bravenboer J. v. Hulst 26

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 28