JUBILEA JUBILEA JUBILEA JUBILEA JUBILEA Het feit, dat er deze maand slechts drie jubilarissen zijn, doet niets af aan de waarde die de directie aan deze viering van jubilea hecht, aldus ir J. E. Woltjer. Evenmin het feit, dat veel mensen in ons bedrijf een snipperdag hebben genomen om met de Hemelvaarts dag mee van een kleine vakantie te genieten, zodat ook de belangstelling rondom dit evenement minder is dan anders het geval is. De jubilarissen hebben meegebouwd aan een bedrijf dat leeft, waar men steeds andere en grotere schepen ziet komen. Dit bracht en brengt veranderingen mee op technisch gebied en de mens heeft zich steeds weer aan die gewijzigde omstandigheden moeten aan passen. Dat dit is gelukt bewijst de aanwezigheid van deze jubilerende werknemers. En hierbij krijgen dan ook de dames een warm be dankje, omdat zij - ondanks alle veranderingen - op de achtergrond steeds hebben gezorgd dat alles zo goed mogelijk reilde en zeilde. De heer N. van der Spek heeft 40 dienstjaren en de heer Woltjer memoreert, dat de jubilaris bijzonder veel veranderingen heeft meegemaakt en wel op het gebied van de lastechniek. De naam „Van der Spek" is goed ingeburgerd bij W.F., daar de vader van de heer Van der Spek ook vele jaren in ons bedrijf heeft gewerkt en een broer reeds op 38 dienstjaren kan bogen. Het is voor de directie dan ook een genoegen en een eer de heer Van der Spek namens de Burge meester van Schiedam te kunnen mededelen, dat het H M. de Koningin heeft behaagd hem toe te kennen de bronzen medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De heer Woltjer wenst de heer Van der Spek met deze onderscheiding van harte geluk en overhandigt hem namens de directie de bijbehorende draagmedaille Hierna komen de heren L. Boer en D. van der Staaij aan de beurt, die 25 dienstjaren hebben. Het kleine aantal jubilarissen en het geringe aantal belangstel lenden geven deze bijeenkomst een sfeer van een familiefeest, waarbij men onder het genot van een lekker kopje koffie oude herinneringen ophaalt en het laatste nieuws vertelt. Y n Ir J. E. Woltjer in gesprek met de heer Klaas van der Spek, vader van een der jubilarissen en oud-werknemer van W.F. Jubilaris N. van der Spek krijgt zijn koninklijke onderscheiding opgespeld. 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 7