J DANKBETUIGINGEN I 3.50 Kinderen-in-moeilijkheden hebben een zacht plekje nodig in warm kloppende harten. Tal van kinderen behoeven extra zorg. Ten bate van die kinderen is deze Oranjekalender een feest van kleuren verkrijgbaar bij alle verenigingen Pro fuventute en haar verkoopadressen. Naast de Nederlandse is er ook een voor buitenlandse relaties bijzonder geschikte Oranjekalender verkrijgbaar. Deze heeft nl. een viertalig calendarium: Engels, Frans, Duits en Spaans. De onderschriften van de foto's zijn in het Engels. verzendkosten 0.30 extra Postgiro 51 7400 Kalenderactie Pro fuventute Postbus 7101 - Amsterdam - Tel. (020) 790949 hart tegen hard: tal van kinderen hebben extra zorg nodig Ondergetekende betuigt, mede namens haar ouders en verloofde, haar harte lijke dank aan de directie, chefs, bazen en collega's voor de betoonde belang stelling, zomede voor de cadeaus onder couvert en de prachtige bloemen, haar aangeboden bij haar 10-jarig jubileum. A. KOORENGEVEL Hiermede betuig ik, mede namens vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en col lega's, voor de blijken van belangstel ling, de prachtige bloemen en geschen ken die ik mocht ontvangen ter gele genheid van mijn 25-jarig jubileum. J. C. VISSER Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan de directie, chefs, bazen en collega's voor de betoonde belangstel- ling, alsmede voor de cadeaus en de prachtige bloemen, hem aangeboden bij zijn 40-jarig jubileum. B. VERSCHOOR Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, chef, bazen, voorlieden, colle ga's en het jubileumfonds van de ko perslagerij voor de cadeaus onder cou vert, de bloemen en de betoonde be langstelling, ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum. H. J. TEUNISSEN Directie, chef en collega's zeg ik hier mede hartelijk dank voor de velerlei verrassingen, welke de 24e september j.l. voor mij en mijn zuster hebben ge maakt tot een dag om nooit te ver geten. J. H. VAN AMEIJDE Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan di rectie, chef en collega's voor de mooie bloemen en het cadeau onder couvert bij zijn 40-jarig jubileum. C. HUIJSMANS Mede namens mijn vrouw zeg ik hierbij hartelijk dank voor de grote belang stelling bij mijn afscheid op 30 sep tember j.l. H. C. v. d. VLIST Hiermede betuig ik mede namens mijn zoon mijn oprechte dank voor de grote belangstelling van directie, bazen en collega's bij het overlijden van mijn lieve man en vader. Mevrouw PAUL.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 27