CONCOURS HARMONIE W.F. A(l) O(ns) W(eten) Nu zijn de dagen mij In eigendom gegeven De klok -dictator eens- Beheerst niet meer mijn leven. Hoe driftig zij nog tikt, Zij zal mij niet meer jagen Wat mij nog rest aan tijd Wijd ik aan laatste vragen. Opnieuw leer ik de wet -door arbeid haast vergeten-: Hoe relatief het is- Het nut van al ons weten. L. GIPHART Het beste beentje voor! lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll'IIIIIIIIHIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM Er is de laatste tijd nogal wat geschreven over onze Harmonie en u denkt misschien bij uzelf „alweer die Harmonie, dat weten we nu wel". En terecht, want ons bedrijf telt nog zoveel andere verenigin gen. Maar ja, je kunt nu maar een zwak hebben voor „de Muziek"! We beseffen te weinig, dat we in ons dagelijks leven zo vaak de vrolijke noot missen. We merken het soms niet eens. Maar bovendien was er nog een speciale reden en wel de viering van het veertigjarig bestaan, die begonnen was met het jubileumconcert in Vlaar- dingen op 27 maart en op 9 oktober j.l. eindigde met het concours. Wekenlang was men er voor in de weer geweest, want de Harmonie wilde een goede gastheer zijn. Daarin zijn ze in alle opzichten geslaagd en ze mo gen nu rustig hoog van de toren blazen, want de organisatie was perfect. Zoals een kijkje in de Cen trale bevestigt. Met de nagalm van het concours nog in de oren wordt wellicht al gedacht aan het 50-jarig bestaan? Y. D. Bij de foto's op pagina 5: 1 Majorettes zijn zeer in trek! 2 Kijkje in de Centrale. 3 Geen woorden maar daden 4 De wedstrijdcommissie en jury: v.l.n.r. de heren Stok, Van Lynscholen, Nieuwland en Pala. 3 Dit was de inspanning wel waard! 4

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 6