WILTON FIJENOORD NIEUWS In verband met de ingebruikstelling van het nieuwe dok 8, waar aan een zeer groot gedeelte van dit W.F.-Nieuws is gewijd, ver schijnt dit juni-nummer van ons blad eerst heden. Hiermee kregen wij tevens de gelegenheid, ook de overdracht van de „Diadema reeds nu op te nemen. Eén en ander heeft ertoe geleid, dat het volgende nummer van het W.F.-Nieuws nu eind augustus zal verschijnen. Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 Dankbetuiging van de Directie 2 Dok 8 feestelijk in gebruik gesteld 14 Bezichtiging van het nieuwe dok en de werf 16 Aanbieding Delfts blauw gedenkbord 17 Dok 8 na bouwtijd van 4 jaar gereed! 20 Een leek ziet WF: Een dokmeester wordt gevormd 22 Officiële mede- dedelingen Nieuwe opdracht 23 De „Diadema" overgedragen 30 Hoe uit de „Rona Star" de „Condo" groeide 32 Stap voor Stap Ideeënbus 33 Tewaterlating van een half schip 34 Uit de Ondernemingsraad 35 Jubilea 37 Jubilarissen van de maand 45 Veiligheid Punt één: Veilig heid, ook op de weg 46 Onveiligheid melden Scheepsbeschieters tim meren 250 dagen bijeen 47 Aantal veilige dagen in de veiligheidscompe tities op 13 juni 1966 Willy Wilton-Fonds Personalia 48 In memoriam 49 Plezier na het werk: Agapormiden 50 Baas boven Baas 1966 Vereni ging WF Afdeling Handbal Afdeling Tennis 51 Dankbetuigingen „De Kinderboot" 53 Jagers op de vuist 54 Van een hond, een kat en een arme man 55 Dansmaskers uit Afrika 56 Duimpotten Omslag pagina 3 Advertentie Bedrijfsschool. Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter. Leden: B. Blommers A. F. Wischman Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het augustusnummer dient vóór 10 augustus in het bezit van de redactiecommissie te zijn. Foto van de maand: Zijne Koninklijke Hoogheid de Prins der Nederlanden heeft op 21 juni j.l. dok 8 in gebruik gesteld.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 2