Jubilea De heer ir C. J. Andriessen, lid van de Raad van Bestuur van Wilton-Fijenoord-Bronswerk N.V. en directeur van Bronswerk-Fijenoord NV vierde op 18 juni j.l. in Amersfoort zijn 25-jarig jubileum. Tijdens een huldigingsbijeenkornst waarvoor grote belangstelling bestond en waar bij ook mevrouw Andriessen en hun beide doch ters aanwezig waren, luisterde de heer Andriessen aandachtig naar hetgeen door diverse sprekers naar voren werd gebracht. Ir B. Wilton heet de 32 jubilarissen van de maand mei van harte welkom namens de directies der beide werkmaatschappij en. Er zijn er deze keer met 25, 40 en 50 dienstjaren en de heer Wilton vraagt zich af wat er nog is overgebleven van al hetgeen aanwezig was, toen de heer De Kruijk 50 jaar geleden in dienst trad. Eén ding kon spreker vinden en wel de caroussel- bank, die even lang in dienst is als de jubilaris en die het ook nog prima doet. Uit de tijd van de 40-jarige jubilarissen dateren de bok „Titan" en de sleepboot „Drydock". Wat betreft de 25-jarigen kan de heer Wilton uit eigen ervaring spreken. In deze tijd is er zoveel veranderd, niet alleen buiten het bedrijf, maar zeer zeker ook binnen de onderneming. Na de donkere jaren van de oorlog is het beeld van de maatschappij geheel veranderd. Na deze bespiegelingen vergelijkt spreker de jubilea met een carillonspel. Er zit altijd wel iets vrolijks in, hoewel je soms het wijsje niet direct kunt her kennen, omdat de organist al spelende zijn fantasie laat gaan. Zo is het ook in het bedrijf: meestal onthoudt men de goede dingen en naarmate men ouder wordt, worden deze herinneringen mooier. De directie wil u vandaag ook complimenteren voor de wijze waarop u in de afgelopen perioden hebt meegewerkt aan ons bedrijf. En daarbij ver geet de heer Wilton de dames ook niet, want ook hij weet, dat de steun en de invloed van de echt genoten bijzonder groot is. Hierna spreekt de heer Wilton de jubilarissen per soonlijk toe. Als eerste de heer A. de Kruijk, die een halve eeuw heeft volgemaakt en al ettelijke 35

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 37