VERENIGING Opstelwedstrijd BAAS BOVEN BAAS 1966 broedperiode het broedblok een dag of twee in een emmer water gezet wordt en als het ware met wa ter doordrenkt raakt om op die manier de na tuur een handje te helpen. P. C. de Grauw Zoals reeds vele jaren het geval is, werd ook dit jaar weer door het Nederlands Instituut voor Efficiency een opstelwedstrijd uitgeschreven in het maandblad „Baas Boven Baas". Aan deze wedstrijd werd door 12 van onze bazen deelgenomen. Zij hadden een zware opgave voor de boeg, want het onderwerp luidde: „Emotie rond de promotie". Het is niet eenvoudig om ongeëmotio neerd over dit onderwerp te schrijven en daarom des te moediger van deze bazen om hieraan te beginnen. Daar ook van directiezijde voor deze wedstrijd veel belangstelling bestaat, wordt hieraan tevens een interne wedstrijd gekoppeld. De jury wordt gevormd door een aantal leidinggevende functionarissen uit het bedrijf, die de opstellen anoniem beoordelen. Pas wanneer men het over de uitslag eens is gewor den, worden de namen van de deelnemers bekend ge maakt. Ook voor de landelijke wedstrijd wordt deze methode gevolgd. De uitslag van de interne wedstrijd was als volgt: le prijs A. van Berkel (Schiedam) 2e prijs H. T. Slagboom (Rotterdam) 3e prijs A. W. Wolfs (Schiedam) Hulde aan de jury, die zich met enthousiasme van een moeilijke taak heeft gekweten. Wat betreft de landelijke wedstrijd is het wellicht in teressant te vermelden, dat de deelnemers uit aller lei bedrijfstakken afkomstig zijn, dus niet alleen uit de metaalsector. Men treft opstellen aan uit de confec- tie-industrie, de steenfabrieken, de zuivel-industrie en nog veel meer. Het is typerend, dat heel vaak de aard van het bedrijf in het opstel tot uitdrukking komt. Door het NIVE worden 5 prijzen en drie eer volle vermeldingen beschikbaar gesteld. Dit jaar werden 174 opstellen ingezonden en niet zonder trots kon worden vermeld, dat de heer A. van Berkel de 2e prijs won met een minimaal verschil op nummer 1. De heer L. Hofman (Gieterij) kreeg een eervolle vermelding. Van harte gelukgewenst heren De overige prijzen vielen bij Philips, AKU, Hol landse Signaal en een drukkerij in Deventer. Ook uit deze sportieve strijd is weer gebleken, dat niet iedereen „Baas Boven Baas" kan zijn. Y. D. HANDBAL Op donderdag 9 juni heeft onze afdeling Handbal haar jaarlijkse algemene ledenvergadering gehou den. Na de opening door de voorzitter was er een kleine huldiging: de heren A. J. Boer en H. Over- heul waren resp. 20 en 15 jaar bestuurslid, beiden werd een geschenk aangeboden en voor het thuis front, de dames Boer en Overheul, waren er bloemen. De notulen en jaarverslagen, alsmede de begroting werden zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. De verkiezingen leverden ook geen probleem op. In het bestuur kwam er een wijziging door dat de heer J. Geerlings van het bestuur naar de jeugd commissie overging; zijn plaats in het bestuur wordt nu waargenomen door de heer J. Braven- boer. De jeugdcommissie werd met twee leden uitge breid, hetgeen ook het geval was bij de contact en propagandacommissie. De verdeling werd als volgt: Bestuur: Voorzitter L. J. Boer Secretaris A. J. Boer Penningmeester H. Overheul 2e penningmeester H. Boere Voorzitter V.T.K. L. Verhoef Voorzitter J.K. C. Zonneveld Voorzitter K. en P.K. J. Bravenboer Verg. Tech.comm.: L. Verhoef, C. Zonneveld en W. Post. Jeugdcomm.: C. Zonneveld, J. Geerlings, T. Lo- man-Maris, A. Kanters en L. Hollander. Contact- en Prop.comm.: J. Bravenboer, J. v. Hulst, C. Sebrechts, H. v. Nugteren en H. Donders. Materiaalcomm.: J. Geerlings, J. v. Hulst en J. Bravenboer. Redactie clubblad: E. Verhoexkc-de Groot, G. Overheul-de Raay, C. Sebrechts en J. v. Hulst. Terreinconsul: A. J. Boer. Bij de voorstellen en rondvraag kwamen er enige nieuwe ideeën aan de orde. Ook de trainer, de heer Houtbraken, zegde toe alles in het werk te stellen de vereniging op een nog hoger plan te brengen. Het bestuur AFDELING TENNIS Twintig jaar geleden werd deze afdeling van de Personeelsvereniging opgericht. Er zijn heel wat ballen in de afgelopen periode over en weer geslagen en natuurlijk werd er ook wel eens misgeslagen. 50

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 52