Ideeënbus Sedert de vorige publicatie werden 5 ideeën be oordeeld. Hiervan werd 1 idee beloond met een premie van 100,2 ideeën ontvingen een aanmoedigingspremie van 25,terwijl 2 ideeën niet voor een premie in aanmerking kwamen. H. J. O. van Holst Pellekaan, belast met het beheer over verwarmingen, alsmede met energievoorziening. J. C. de Regt, belast met inspecties, smeerbeurten en beheer over het machinepark, leidingen en pompen. Transport. De heer F. Hofstee wordt benoemd tot Chef Trans port. De heer J. S. v.d. Voet wordt benoemd tot Sous-Chef Transport. Per 1 november 1966 omvat de Bedrijfsdienst de vol gende afdelingen: a. Technische Dienst Hr. A. Marcus Hr. Th. Kuipers b. Bouwafdeling Hr. J. D. Uyterlinden c. Magazijndienst, Centrale Ontvangst, Gas- en Zuurstofdienst Hr. J. Slieker d. Beveiliging, Brandweer, Schoonmaak- en Terreindienst Hr. C. Landzaad e- Transport, waaronder garage en kranen Hr. F. Hofstee f. Expeditie Hr. C. v. d. Ree g. Civiele Dienst Hr. L. Knuistingh Neven Schiedam, 13 september 1966 Directie Wilton-Fijenoord N.V. Idee 1051 Ingediend door C. A. L. Voorstel voor het vervaardigen van een hulpslede, t.b.v. het uitkotteren van gaten. Uit het onderzoek is gebleken dat de kosten van het hulpstuk zo hoog zijn en de toepassingsmogelijkheid zo gering, dat in voeren van dit idee geen wezenlijke besparing zal op leveren. Geen premie. Idee 1062 Ingediend door J. C. L. Center gemaakt van een afgekeurde clarkson-frees. De prijs van verslijpen van clarksonfrezen is van dien aard dat de centers voordeliger in de handel gekocht kunnen worden. Om deze en om kwaliteitsredenen wordt dit idee niet uitgevoerd. Geen premie. Idee 1069 Ingediend door J. v.d. W. Rechts en links te gebruiken ingraafbeitel met zgn. wegwerpplaatjes. Het werken met wegwerpplaatjes is een systeem dat nog vele toepassingsmogelijkheden heeft, die ook bekend zijn. De invoering is begonnen met de meest voor de hand liggende typen, zoals gewone draaibeitels. Het ligt niet in de bedoeling alle typen gelijktijdig in te voeren. Aanmoedigingspremie 25,—. Idee 1073 Ingediend door C. A. L. Draadsnijden met wegwerpplaatjes. Voor dit idee geldt het zelfde antwoord als voor idee 1069. Aanmoedigingspremie 25, Idee 1079 Ingediend door M. v.d. B. Uitslaan van platen op een haakse lijn. Door het controleren en experimenteren van de in dit idee voorgestelde werkwijze is gebleken, dat een reeds incidenteel toegepaste werkwijze op veel rui mere schaal is te realiseren, waardoor een besparing op de verwerkte uren wordt verkregen. Premie 100, 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1966 | | pagina 20