Bedrijfsschool- Nieuws Zomerkamp 1967 VAKANTIE BEDRIJFSSCHOOL 1967 De vakantie van de Bedrijfsschool is vastge steld en zal beginnen van MAANDAG 3 JULI en duren tot en met VRIJDAG 28 JULI Van deze data kan niet worden afgeweken en er kan geen vrijaf voor eigen rekening worden gegeven. De bovenstaande tenten zullen weer spoedig bevolkt worden door de Bedrijfsschool-leerlingen. Mede door het grote aantal kampen, zal het eerste kamp reeds beginnen op maandag 10 april. Eind maart zal een begin gemaakt worden met de fiets- en bromfietsenkeuring door de Schiedamse Verkeerspolitie. Zorg dat het rollend materieel er goed bij staat mannen! De dagelijkse leiding van ons kampterrein te Esbeek is weer in handen van onze gymnastiekleraar, de heer Van Maanen. Evenals vorige jaren wordt hij per 8 dagen bijge staan door twee andere leraren van de school. De indeling van de kampen ziet er als volgt uit: maandag 10 april - maandag 17 april voor de Plaat- en Constructiewerkers 2 Scheepsmetaalbewerkers 2 en de heren Kooiman en Van der Velde. dinsdag 18 april - dinsdag 25 april voor de Pijpenbewerkers 2 Lassers 2 en de heren Roos en Torenvliet. vrijdag 5 mei - vrijdag 12 mei voor het Voorbereidend Leerjaar lA 1/3 deel Voorbereidend Leerjaar 1B en de heren Bijlo en Van Duivenbode. dinsdag 16 mei - dinsdag 25 mei voor de Machinale Bewerkers 2 Vormers 2 Scheepsbeschieters 2 Electriciëns 2 en de heren Immerzeel en Van der Velde. woensdag 24 mei - woensdag 31 mei voor de Bankwerkers 2A Modelmakers 2 en de heren Van Duivenbode en Veldboer. maandag 5 juni - maandag 12 juni voor de Bankwerkers 2B en de heren Altena en Van der Velde. dinsdag 13 juni - dinsdag 20 juni voor het Voorbereidend Leerjaar IC 1/3 deel Voorbereidend Leerjaar lB Lassers 1 en de heren Dekker en Kreft. woensdag 21 juni - woensdag 28 juni voor het Voorbereidend Leerjaar IE 1/3 deel Voorbereidend Leerjaar 1B Vormers 1 en de heren Schaap en Veldboer. maandag 31 juli - maandag 7 augustus voor de Bankwerkers 3B Scheepsmetaalbewerkers 3 Electriciëns 3 Lassers 3 en de heren Van de Geer en Kreft. dinsdag 8 augustus - dinsdag 15 augustus voor de Bankwerkers 3A Plaat- en Constructiewerkers 3 en de heren Van der Bend en Kooiman. woensdag 16 augustus - woensdag 23 augustus voor de Pijpenbewerkers 3 Machinale Bewerkers 3 Scheepsbeschieters 3 en de heren Schaap en Torenvliet. 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 21