3 Dankbetuigingen Koningin Wilhelmina - Fonds dankt Wilton - Fijenoord F F f1 F FFF (Naar een publicatie van de National Safety Council, U.S.A.) Hoe? Met dat recept van die 3 „gewoonten"! Instru eert uw mensen in veilige werkmethoden. Overtuigt u ervan dat zij uw instructies begrijpen! En let er dan op dat ze deze instructies altijd op volgen. Reik uw mensen de veiligheidshand. A. P. Hiermede betuig ik mede namens mijn dochter en schoon zoon mijn oprechte lank aan de directie, het Willy Wilton- Fonds, de sociale verzorgster en het personeel van de Ketel makerij voor de belangstelling tijdens de ziekte en het over lijden van mijn man. Mevr. E. VAN PUT-v. d. BOS. Op 23 januari 1967 werd ik 65 jaar. Dat betekende dus: de dag van mijn pensionering. Door mijn ziekzijn was het niet mogelijk persoonlijk van alle vrienden en bekenden in ons goede bedrijf afscheid te nemen. Daarom wil ik langs deze weg iedereen danken voor de vriendschap en medewerking, die ik gedurende 42 jaar heb ondervonden. De door mij in het bedrijf doorgebrachte tijd zal als een aangename herinnering bij mij blijven voortleven. De chefs van de afdeling Beveiliging, de heer Klüte en het personeel van de terreindienst hebben door het gezamenlijke bezoek in mijn woning die dag voor mij en mijn vrouw tot een onvergetelijke gemaakt. Voor dit blijk van waardering, vriendschap en medeleven, alsmede voor de mooie cadeaus, zeg ik hun - mede namens mijn vrouw - hartelijk dank. D. DINGEMANS Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik hierbij col lega's, bazen, voorlieden en de vereniging de „Stuikenzet" en de directie voor de geschenken onder couvert, die ik heb ontvangen bij mijn afscheid van het bedrijf wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. W. J. SMIT. Langs deze weg wil ik ook namens mijn vrouw mijn har telijke dank betuigen aan directie, chefs en toezichthoudend personeel van alle afdelingen en Werkvoorbereiding, alsmede het personeel van de Smederij voor alle waarderende woor den en cadeaus, ook onder couvert, bij het bereiken van mijn pensioengerechtigde leeftijd. Het was een onvergetelijke dag. Hartelijk dank! N.VISSER. Ook dit jaar hebben wij een bedrag overgemaakt op de giro-rekening van het Koningin Wilhelmina Fonds. Het gaat hier om het bedrag 2702,73), dat is opgebouwd uit de wekelijkse inhoudingen van één cent op de inkomens van WF-werknemers. De Nederlandse Vereniging tot Steun aan het Ko ningin Wilhelmina Fonds voor de Kankerbestrijding heeft door middel van een brief als volgt gereageerd: Wij hebben dit bedrag met oprechte dankbaarheid aanvaard en geven u de verzekering dat wij de steun, die u op deze wijze aan de kankerbestrijding ver leent, zeer op prijs stellen. In de strijd tegen de kanker is geld een onmisbaar wapen. Geld immers stelt de medische wereld in staat de kostbare apparatuur te kopen en de lang durige wetenschappelijke arbeid te verrichten, die voor de bestrijding van kanker nodig zijn. Daarom zijn wij u dankbaar voor de zeer belangrijke regel matige steun, waarmede u tevens helpt veel lijden te verzachten. Met vriendelijke groeten verblijven wij, hoogachtend, Nederlandse Vereniging tot steun aan het KONINGIN WILHELMINA FONDS voor de kankerbestrijding w.g. W. F. Ridder van Rappard directeur INBINDEN JAARGANG 1966 Evenals de vorige jaren hel geval was, bestaal nu gelegenheid de jaargang 1966 van hel ,,Wilton-Fijenoord-Nieuws" te laten inbinden. De prijs is 6,35 per jaargang. U gelieve uw bladen ten spoedigste in te le veren bij de afdeling Personeelszaken. 24

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 26