WILTON FIJENOORD NIEUWS Orgaan van en voor het personeel van Wilton- F ij en oord Schiedam INHOUD: 1 „Mosli" weer gemaakt in recordtijd 3 25-jarig jubileum van de heer ir. B. Wilton Nogmaals de nieuwe ingang 5 „Kom nog eens bij ons langs" 6 De Werf 7 Kiellegging bouwnummer 794 8 S.T. „Arietta S. Livanos" 9 Boeiende bedrijfsfilms gingen in première 11 Ingrijpende reparaties van de „Esso Glasgow" 12 Lisnave nadert vol tooiing 14 Sleepboten voor Portugal 15 De nieuwe radiotelescoop te Westerbork 18 In Memoriam Bedrijfsschool-Nieuws 19 Vakantie Be- drijfsschool 1967 Zomerkamp 1967 20 Mond op mond beademing Wanddecoratie in metaal Verkiezingen en de Bedrijfsschool P.B.N.A.- examen 21 Aantal veilige dagen in de Bedrijfsschool-veiligheidscompe- titie op 13 februari 1967 Personalia Willy Wilton-Fonds Officiële mededelingen: Data Jubileumviering Vakantiecentrum Heidebad 1967 22 De eerste stap gezet Veiligheid: Effectieve veiligheidsoverdracht door de baas en de voorman 24 Dankbetuigingen Koningin Wilhelmina- Fonds dankt Wilton-Fijenoord Inbinden Jaargang 1966. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; Drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noorderwier; M. C. Oranje; jhr ir R. F. P. Roëll; A. F. Wischman. C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; Mej. Y. H. C. Dodemont; P. C. de Grauw; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk; M. van Vliet. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het maartnummer dient vóór 10 maart in het bezit van de eindredacteur te zijn. Foto van de maand: De leerlingen Gert Jan Bras en Fred Ton brengen de door hen gemaakte wanddecoratie naar de „Mosli". (Zie verder pagina 20)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 2