Nogmaals de nieuwe ingang f: Maar terugkomend op de „MOSLI": het zou bij zonder zonde zijn als deze tanker voor de derde keer getroffen zou worden, afgezien van de men selijke ellende rondom zo'n ramp, zou een knap stuk werk verloren gaan. Het schip ziet er als gloed nieuw uit. Moderne verblijven, een keuken, een radiokamer, een sportzaal, enz. vormen een bodem voor een prettige werk- en woongelegenheid voor de opvarenden. MvV r Op zaterdag 1 april a.s. hoopt de heer irB. Wilton zijn 25-jarig jubileum te vieren. De jubilaris zal op die dag om 8.45 uur aan de ingang van de werf worden ont vangen, bij welke ontvangst de Harmonie- Wilton-Fijenoord en het Jachthoorncorps van Bronswerk-Fijenoord hun medewer king zullen verlenen. Personeelsleden en oud-werknemers, die hierbij aanwezig wil len zijn, zijn van harte welkom. Daarna zal er van 9-30 tot 11.30 uur in de kantine van het Hoofdkantoor op de werf te Schiedam gelegenheid zijn de heer Wilton geluk te wensen. Op vrijdag 31 maart a.s. zal, eveneens in de kantine van het Hoofdkantoor, van 16 tot 17.30 uur een receptie voor relaties worden gehouden. Sedert 3 januari 1966, dus thans gedurende ruim 1 jaar, is de nieuwe in- en uitgang van de werf Schiedam naar de Admiraal de Ruyterstraat in ge bruik. Veel is er sinds genoemde datum veranderd en, ons inziens verbeterd. In de eerste plaats is het parkeerterrein aan de Noordzijde van het bedrijf, met de daarbij beho rende rijwielstalling gereedgekomen en gezien de open plaatsen op deze parkeerplaats en op de par keerplaats Oost is er momenteel parkeerruimte te over. Nog niet zo lang geleden is er op de par keerplaats Noord een éénrichtingverkeer ingesteld en na een korte wenningsperiode houdt men zich hier goed aan. Twee punten verdienen op deze par keerplaats nog de aandacht: 1. Parkeer uw auto op een dusdanige wijze, dat andere reeds geparkeerd staande auto's er te allen tijde uit kunnen. 2. Laat u de met borden aangegeven „invaliden" parkeerplaatsen, vlak bij de doorgang naast het clubgebouw, vrij. Voorts werd tussen het bureau van de afdeling Beveiliging en de "Seamen's Mission" een voet gangersuitgang gemaakt, uitkomende op het kruis punt Burgemeester Knappertlaan - Julianalaan. Al spoedig bleek dat deze voetgangersuitgang te klein was en werd er een groter hek naast gemaakt, dat op de spitsuren geopend wordt. Nogmaals wordt er de aandacht op gevestigd dat dit een voetgangers- uitgang is, die niet voor fietsers is bedoeld. Tevens werd een tegelpad aangelegd achter het transformatorhuis bij de nieuwe ingang naar het laantje langs de vroegere „boswachterswoning". Door bovengenoemde voetgangersuitgangen wordt het voet/fietspad uitkomend op de hoek van de Westfrankenlandsedijk minder gebruikt door voet gangers, waardoor de aan- en afvoer van fietsers en bromfietsers hierlangs sneller en minder gevaar lijk kan geschieden. Overigens blijft voorzichtigheid hier wel geboden. Dit geldt trouwens ook voor de automobilisten, die bij het verlaten van de werf na einde werktijd veelal zeer veel haast blijken te hebben. Het is dan ook noodzakelijk gebleken om tussen de poort en de Admiraal de Ruyterstraat een inhaalverbod in te voeren, geldend van 16.00 tot 18.00 uur. Ten behoeve van de buspassagiers werd een trot- 3

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 5