Samenstelling nieuwe Ondernemingsraad Oud en nieuw bij de Ondernemingsraad 8. De heer C. van Saus was op 9-2-1967 25 jaar bij onze on derneming als beveiligingsbe ambte. 9. De heer G. Schippers, draaier, was 25 jaar in onze dienst op 18-2-1967. U ziet hem op de foto in hal H.K. tijdens het bewerken van een zuigervoe ring. 10. De heer T. de Waard was op 15-1-1967 25 jaar in dienst als beambte afd. Pers. Admini stratie. Uur- en weekloners Werf Schiedam B. Blommers C. de Borst J. Eykenboom G. H. Gort E. S. ter Heyden F. A. Jung T. Kuypers H. de Lange H. Nab P. de Nooijer A. Sprong J. Steenbergen G. J. Vermeulen T. C. Weymans Uur- en weekloners Werf Rotterdam S. J. C. Bouwman J. M. v.d. Polder Uur- en weekloners Pijenoord J. J. Roomer Administratief, Technisch en Toezichthoudend Personeel A. van Berkel A. J. Etman P. Meulendijk G. M. Veldhoen Hoger Leidinggevend Personeel J. Noordewier "De maatschappelijke vooruitgang wordt voor een belangrijk deel bepaald door de wetenschappelijke en technische ontwikkeling. Het snelle tempo waarin de ze ontwikkeling zich voltrekt, stelt op zijn beurt de mens echter telkens weer voor nieuwe problemen. Veel van deze problemen vinden hun weg naar de Ondernemingsraad om daar tot een oplossing te worden gebracht. Vandaar dat een goed werkende Ondernemingsraad zo'n belangrijke rol in de onder neming kan spelen, die feitelijk niet kan worden ge mist". Aldus de voorzitter van onze Ondernemings raad, de heer Wilton, in zijn toespraak tot de oude en de nieuwe leden van de raad op 9 maart j.l. Na een langdurige zittingsperiode vonden eind fe bruari de verkiezingen voor de Ondernemingsraad plaats. Uit het feit, dat gemiddeld 60,7% van de kiesgerechtigden aan de oproep gehoor gaven, blijkt dat er heus wel belangstelling voor dit instituut be staat. Dat is een verheugend verschijnsel. Het percen tage had zelfs nog hoger kunnen zijn. indien allen die zich op het stembureau meldden, hun oproepkaart hadden meegebracht. Helaas gebeurde dit in een aan tal gevallen niet en de betrokkenen konden dus geen stem uitbrengen. In een bedrijf zo groot als het onze, is het nu eenmaal onvermijdelijk dat bepaalde regels worden gesteld. Er werd ditmaal gekozen volgens een nieuw systeem, op basis van evenredige vertegenwoordiging. Tot de 9

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 11