De voetbal rolt voorspoedig voor WF VOETBAL TAFELTENNIS TENNISSEN IN 1967 zijn plaats stil blijven zitten, althans: dat was mijn ervaring. Ook het volgende nummer, Brasil, kwam leuk uit de verf. De finale heb ik reeds vermeld in de aanhef van dit artikeltje, dat niet pretendeert een recensie te zijn. Het is slechts bedoeld om een indruk te geven hoe iemand een concert van de WF-Harmonie ervaart, zonder goed thuis te zijn in het technisch muzikale aspect ervan. Vanuit dat gezichtspunt maak ik dan ook de slotopmerking: het was gewoon een fijne avond met leuke muziek, gebracht door mensen, die dat met veel plezier doen. Tenslotte was er een bal na afloop in de Harmonie, waar mee de aan de Stadsgehoorzaal grenzende zaal wordt bedoeld en niet onze eigen Harmonie. MvV Gedurende de wintermaanden heeft de competitie, waarin het eerste WF-voetbalelftal uitkomt, stil gelegen. Wel wer den vriendschappelijke wedstrijden gespeeld om de conditie op peil te houden. Dat is belangrijk, omdat bij het schrijven van dit artikel dit team de eerste plaats bezet. Er zit een kans op het kampioenschap in. De gevaarlijkste concurrent is A.V.S. In het seizoen 1961/1962 werden wij voor het laatst kam pioen. Dat was op het veld aan de Maaskant. Hierna moesten wij een paar maal verhuizen. Die overgang hebben de spelers niet kunnen verwerken, waardoor geen eerste plaats meer werd behaald. Wij moesten zelfs degraderen. Nu zijn wij echter aan de nieuwe omstandigheden min of meer gewend en resultaten blijven dan ook niet uit. Het tweede elftal staat nu ook aan de kop. Het derde elftal draait eveneens prima en leunt tegen de kopgroep aan. Door de grote hoeveelheid aan spelers is het vierde elftal een wisselend team. De resultaten zijn daarom wat minder. JEUGD Onze pupillen spelen in een Schiedamse onderlinge com petitie. Er wordt een selectie gemaakt van jongens, die in september in de competitie gaan spelen als junior. De heer W. Poulus brengt als trainer deze jongens de fijne voetbal kneepjes bij. Hij wordt bijgestaan door een keur van junior- leiders, waarvan er enkelen het diploma reeds hebben behaald. De voetbalopleiding wordt dus vanaf de grond opgebouwd en dit moet in de toekomst tot resultaten leiden, dat kan niet anders. Maar er is tijd voor nodig. De sfeer is goed. Daarom is het juist voor WF-werknemers belangrijk hun kinderen naar ons te sturen. Op zaterdag middagen trainen onze pupillen om 1 uur onder goede leiding in het gymnastieklokaal van de W.F.-Bedrijfsschool. Zij kunnen zich dan heerlijk uitleven in hun sport. De wijze waarop is door K.N.V.B.-officials uniek voor Nederland genoemd. COMPETITIE De competitie voor deze jeugd wordt meestal op zaterdag morgen op onze terreinen van het Sportpark Harga gespeeld. De jongens worden begeleid door een aantal leidsters en leiders. Deze mensen zullen eveneens van de partij zijn als er van de zomer met een bus een uitstapje wordt gemaakt. Aan de andere kant verwachten wij van de jongens, dat zij zich gedisciplineerd gedragen. Zij moeten niet denken: ik zal zelf alles wel even alleen opknappen. Nee, zij moeten leren gezamenlijk iets te bereiken, in een goede sfeer. Wij hopen, dat als u kinderen van 10 jaar of ouder hebt, u ze de weg wilt wijzen naar het W.F.-kamp. VETERANEN Ook dit jaar vindt er een sportuitwisseling met de N.D.S.M. plaats. Wij willen echter eveneens de ouderen in het spel betrekken. WF beschikt over een aantal veteranen, dat al menig toernooi heeft gewonnen. Belangstellenden kunnen zich nu al inschrijven voor de voetbaltoto voor het seizoen 1967/1968. De registratiekaarten zijn reeds in het bezit van de toto-commissie. Men kan zich iedere vrijdag laten inschrijven in het clubgebouw na 17.00 uur. De secretaris: M. C. Verhaeren Er gaan in ons bedrijf stemmen op om te komen tot de oprichting van een tafeltennisvereniging. Weliswaar zijn de plannen nog vaag, maar de serieuze wil bestaat. Het gaat hier als het ware om het inblazen van nieuw leven van de tafeltennisvereniging van WF, die enkele jaren geleden werd opgeheven, wegens gebrek aan belangstelling. Dit artikeltje is er op gericht de mening te peilen van mogelijke liefhebbers van deze sport in het bedrijf. De initia tiefnemers, de heren J. W. Matena en S. Simon van de Reparatie O.C. (tel. 3172 en 3173), willen weten of er animo bestaat voor zo'n vereniging en wachten eventuele reacties met belangstelling af. Al is het lentezonnetje nog erg waterig en het groen aan struiken en bomen nog wel heel erg pril, toch gaan de gedachten al weer uit naar een zonovergoten tennisbaan, waar weer met veel animo wordt gespeeld. We hopen, dat het komende seizoen een goed en druk seizoen zal worden, waarin zich veel nieuwe leden zullen opgeven en er een druk gebruik zal worden gemaakt van onze banen. De officiële opening zal plaatsvinden op i april a.s. te 14.00 uur. We verwachten een grote opkomst en natuurlijk mooi weer. Voor diegenen, die het niet weten nog even dit. Er is natuurlijk weer gelegenheid om te trainen. Dit kan gebeuren op zaterdagochtend en U gelieve zich hiervoor zo spoedig mogelijk op te geven bij het bestuur. Wij verwachten U graag op i april en wensen U bij voor baat een prettig tennisseizoen toe. Namens het bestuur Y. Dodemont (seer, esse) 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 21