Reparatie aanvaringsschade m.s. „Zwijndrecht" m Kinderbijslag f, Het m.s. "Zwijndrecht" liep bij een aanvaring met het Noorse m.s. "Robert Stove" op 31 december 1966 nabij New Orleans, U.S.A., schade op aan Stuurboord zijde in het achterschip t.p.v. de bemanningsaccommo datie en de machinekamer. Na een noodreparatie in New Orleans kon het geladen schip zijn reis voort zetten naar West-Europa. Na een inschrijving kreeg WF opdracht voor de reparatie van de schade. Voor de aankomst van het schip werd reeds in diverse afdelingen begonnen met pre-fabricage van diverse te vernieuwen onderdelen, aan de hand van de door de rederij verstrekte gege vens. Na aankomst van het schip aan de werf op 15 februari 1967 werd in snel tempo de noodreparatie en het resterende beschadigde gedeelte gesloopt en kon be gonnen worden met het aanbouwen van nieuwe huid en deksecties, schotten enz., waarvoor ongeveer 60 ton staal verwerkt moest worden. Hierna kwam de wederopbouw van de stuurboord bemanningsaccommodatie aan de beurt, omvattende 15 hutten, een recreatiezaal, een officierensalon, diver se toiletten enz., waarvan de betimmering, air-condi tioning, isolatie, sanitair, electrische installatie, meu bilair, vloeren enz. geheel vernieuwd moesten worden. Na twee weken was al het staalwerk weer opgebouwd, zodat men aan de inrichting van de accommodatie kon beginnen. Gedurende de reparatie onderging het schip nog een jaarlijkse dokking met bijkomende reparaties. Dankzij de inspanning van ieder, bleek het mogelijk het schip op tijd bedrijfsklaar aan de rederij op te leveren. Beyer. Schip bij aankomst aan de werf op 13 februari 1967. 6 Het aanbouwen van de eerste sectie. Voor een juiste uitvoering van de Kinderbijslagwet ten is het noodzakelijk, dat de afdeling Personeels administratie steeds op de hoogte is van de juiste samenstelling van de gezinnen. De meest voorkomen de veranderingen zijn o.a. a. geboorte of overlijden van kinderen. b. kind(eren) niet meer bij u thuis om welke rede nen dan ook. c. kind van 16 jaar, dat gaat werken. d. kind van 16 jaar of ouder, dat gaat studeren. e. kind van 16 jaar of ouder, dat studie opgeeft of beëindigt en gaat werken. kind van 16 jaar of ouder, dat tijdens studie prak tisch jaar doormaakt, of gedeeltelijk werkt en stu deert. wanneer aan een kind van 16 tot 27 jaar een stu diebeurs of renteloos voorschot wordt toegekend, invalide kind van 16 jaar of ouder, dat toch gaat werken. i. invalide kind van 16 jaar of ouder, dat een uit kering ontvangt van de Gemeentelijke Dienst voor Sociale Zaken of tewerk gesteld wordt in een Gemeentelijke Sociale Werkplaats. Er zijn echter nog meer wijzigingen, die van invloed kunnen zijn op de uitvoering van de Kinderbijslag wetten en wij wijzen u, wellicht ten overvloede, op de VERPLICHTING OM ALLE WIJZIGINGEN TERSTOND aan de administratie door te geven. h.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 8