10 221 2 000 12 221 5 386 861 5 037 23 505 Apparatenbouw Bronswerk-Fijenoord v/h Möring Steenaart n.v. - Nijkerk In dit bedrijf vond een reorganisatie plaats, welke gepaard ging met enige verbouwingen en het aan schaffen van nieuwe machines. In de loop van 1967 zal het inpassen van deze on derneming in het concern zijn verwezenlijkt. Naast het vervaardigen van speciale ketels voor het verwarmen van organische vloeistoffen als warmtemedia, zal dit bedrijf zich specialiseren in het ontwerpen en vervaardigen van industriële lucht- en warmtetechnische installaties alsmede de onderdelen daarvan. Machinefabriek en Ingenieursbureau Gebr. Kwant n.v. - Sneek Evenals voorgaande jaren steeg de omzet. De verkoop van installaties voor de waterzuivering van zwembaden nam verder toe; op het gebied van filterinstallaties en vacuumfilters voor de che mische industrie werd eveneens een bevredigend aantal opdrachten geboekt. Voor de nieuw ont wikkelde activiteiten op het gebied van roterende vacuumfilters en sterilisatieapparatuur ten be hoeve van ziekenhuizen bestond goede belang stelling en er werden reeds belangrijke opdrach ten geboekt. Eveneens van belang is de ont wikkeling van automatische 'pallet loaders'. Ten einde deze onderneming niet in haar groei te belemmeren, zullen maatregelen worden geno men ter verkrijging van betere produktiemogelijk- heden; hiertoe zal een terrein te Sneek worden aangekocht. Verwarming en Airconditioning - Amersfoort, Rotterdam en bijkantoren Het bedrag aan ontvangen opdrachten bleef in vrijwel alle sectoren op een redelijk niveau ge handhaafd. De grote werken voor T.N.O. te Delft en voor het concertgebouw De Doelen te Rotter dam, alsmede een zeer groot project in Turkije, werden opgeleverd. Omvangrijke airconditioning installaties voor Schiphol, de AKU te Arnhem en de fregatten van de Koninklijke Marine vorderen gestadig. Enige verwarmingsinstallaties voor grote com plexen woningen met centraal ketelhuis zijn in het afgelopen jaar gereed gekomen; een tiental van dergelijke werken bevindt zich in diverse sta- GECONSOLIDEERDE WINST- EN VERLIESREKENING Wilton-Fijenoord-Bronswerk n.v. debet 1966 1965 afschrijvingen extra afschrijvingen uitkering aan personeel vennootschapsbelasting saldo ter verdeling 9 393 2 939 12 332 5116 1 176 5 058 23 682 8

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 10