I 01A De Mi ^"■lensTu Het eerste in dok 8 opgenomen schip, de „Diadema" van Vooruitzichten Shell Tankers N.V. genomen. De financiering van de produktie gaf een verbetering te zien; de ontwikkeling van de liquide middelen was bevredigend. In de loop van het jaar werd bij één van de werk maatschappijen de norm voor dekking der indi recte kosten van werken voor rekening van der den aangepast aan het concern-systeem en dien tengevolge iets verhoogd. De door de fusie vergrote economische basis van de vroegere Bronswerk-groep heeft geleid tot een duidelijke verbetering der resultaten van Bronswerk-Fijenoord, ondanks de minder bevre digende uitkomsten van haar Schiedamse bedrijf. De resultaten van Wilton-Fijenoord tonen een lichte teruggang. Het geconsolideerde resultaat van Wilton-Fijenoord-Bronswerk wijkt echter wei nig af van dat over het boekjaar 1965. Wij stellen u voor uit het saldo ter verdeling ten bedrage van 5 037000 een onveranderd dividend uit te keren van 12 Dit algemene gedeelte van het verslag wordt on der het hoofd vooruitzichten als volgt besloten: In de eerste maanden van het nieuwe jaar was de werkbezetting minder gelijkmatig dan in het ver slagjaar. Wij verwachten echter, dat in de reste rende periode van het jaar een beter evenwicht zal worden bereikt. Vele van onze bedrijven ondervinden een ver scherpte concurrentie, terwijl de loonkosten nog steeds stijgen. Gesteund door de persoonlijke inzet van onze medewerkers en door verdere integratie van de bedrijven en verbetering van de efficiency zal de produktiviteit kunnen worden verhoogd; wij me nen hierin te kunnen slagen, zodat wij de toe komst met vertrouwen blijven tegemoetzien. Zoals in de aanvang reeds gezegd, betreffen de cijfers de geconsolideerde jaarrekening. (Een ge consolideerde balans is een balans, die de toe stand weergeeft alsof alle tot het concern beho rende ondernemingen één enkele onderneming vormen) van de diverse ondernemingen. Onder het hoofd „Verslag van werkmaatschap- pijen" wordt een inzicht gegeven in de gang van zaken over 1966. 3

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 5