Ook de oud-directieleden S. van West en hun belangstelling. soneelsvereniging. Hij bracht in herinnering: ,,ln de oorlog ont stond reeds het plan tot de op richting. We hebben ook nog een vergadering in hotel De Kroon gehad, maar eerst na de oorlog zijn we tot de definitieve oprichting overgegaan". Woorden van waardering had hij tevens voor de echtgenote van de jubilaris. De heer Keyzer ontving enkele platenbonnen van hem. Het toespraakje van mejuffrouw Dodemont, die namens de 14 personeelsafdelingen sprak, was gelardeerd met een vleugje humor, zo hier-en-daar. Zij viel maar meteen met de deur in huis. „Het komt niet zo vaak voor, dat u door dames wordt toegesproken, hoogstens tegen gesproken. Deze gelegenheid vormt echter een uitzondering, want nu mag ik wat zeggen na mens de veertien afdelingen van de Personeelsvereniging". Zij bracht nog eens in herinne ring, dat de jubilaris veel vrije uren in dit verenigingswerk heeft geïnvesteerd. Zij zou de dank hiervoor „slechts mager" vin den, indien deze bij alleen maar woorden bleef. Daarom over handigde zij een schrijfmachine. Mevrouw Keyzer in de hulde be trekkend zei zij: „Dit zou het ein- C. A. van Daalen gaven blijk van de kunnen zijn, maar dan zou den wij een grote flater slaan. Want u zou het nooit allemaal hebben kunnen doen zonder de steun van uw vrouw". Daarom bood zij mevrouw Keyzer een geschenk aan, waarbij zij de op merking plaatste: „Bij de eerste aanblik zult u denken, dat dit uit onze afdeling Koperslagerij/Ver- zinkerij komt, maar moge de in houd van het doosje u overtui gen, dat dit niet zo is". Die in houd bestond uit een heel mooie gouden broche. De heer Van Noort wenste de jubilaris namens het bestuur van het Pensioenfonds WF ge luk. Hij had een mooie palissan derhouten doos sigaren meege bracht. De voorzitter van de Redactie commissie WF-Nieuws, ir Van der Vorm, noemde de jubilaris één der belangrijkste leden van de WF-Nieuws-redactie. Hij was er dankbaar voor, dat de heer Keyzer in de redactie zitting heeft. Hij wees op het belang van het blad door te zeggen: „Immers, het is een stille scha kel, die de WF-gemeenschap met elkaar verbindt". Hij verras te de jubilaris met een porte- monnaie, een portefeuille en een foto-album. De heer Keyzer („ik weet uit er varing hoe moeilijk het is voor een jubilaris een dankwoord te spreken") bleef uiterlijk onbe wogen, maar hij verzuchtte: „Je voelt je wel wat nerveus op zo'n ogenblik". En voorts: „Ik bouw graag de nieuwe functie, die ik thans bekleed, op. En als ik die 40 jaar overzie, kan ik zeggen altijd prettig gewerkt te heb ben". Hij dankte ieder voor dat wat men voor hem had gedaan. Voor de door de directie aange boden receptie had hij één woord: „Fantastisch!" Hierna nam de relatiereceptie De heer Keyzer in de Harmonie opgenomen. 4

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 6