VERENIGING PERSONALIA In verband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd is ontslag verleend aan: J. J. Tak J. M. Meulstee L J. van de Vreede A. de Krom P.van Bochove M. Spanjersbergh L. P. van de Graaf IJzerwerker 18-8-1967 Voorm. stellingm. 18-8-1967 Bankwerker 25-8-1967 bs. Bikkers, Rep. 2-9-1967 Civiele dienst 8-9-1967 controleur-wachtcom. Afd. Beveiliging 30-9-1967 obs. Buitentr. Rep. 30-9-1967 AFDELING DAMES- EN MANNENKOOR Op dinsdag 5 september 1967 hebben de leden en fans van het W.F. dames- en mannenkoor ge zamenlijk een dagtocht gemaakt. Nadat de deel nemers op verschillende stopplaatsen in één van de autobussen waren gestapt, werd er via de mooie landelijke omgeving van de Krimpener- waard naar Schoonhoven gereden waar koffie is gedronken. De tocht ging vervolgens langs de Vecht om daar in ogenschouw te nemen hoe onze voorname voorouders hun riante huizen met een koepel voor 't gezellige thee-uurtje lieten bouwen. Na in Hilversum de lunch te hebben gebruikt, hebben de chauffeurs hun best gedaan hun pas sagiers, ondanks de regen, naar de mooiste plekjes te rijden. Eén van hen gaf door zijn uit eenzettingen blijk van vele wetenswaardigheden op de hoogte te zijn. Na het diner in Leersum ging het gezelschap zich gereed maken voor het te geven concert in het Revalidatie-centrum ,,De Hoogstraat" aldaar. Deze inrichting bevindt zich midden in de bos sen en heeft ten doel te trachten, door het toe passen van verschillende therapieën, mensen die ten gevolge van ziekte of ongeval een lichaams gebrek hebben gekregen zoveel mogelijk te reva lideren. Het toepassen van een grote verschei denheid van therapieën en de veel omvattende verzorging, een aantal patiënten moet ten ge volge van doorligging steeds om de drie uren worden „gekeerd", vereist veel personeel. Het centrum heeft een capaciteit van 150 bedden. Wegens personeelsgebrek worden er nu echter 140 patiënten verpleegd. Een groot deel van de verpleegden behoort tot de verkeersslachtoffers. Dat de medewerkers aan het concert, waarbij als solisten mevrouw Eijsbergen (piano) en de heer Gabreëls (zang) optraden, eer van het door hen gebodene hadden, behoeft gezien de bedankjes en loftuitingen geen betoog. Ondanks het feit dat het de gehele dag heeft geregend, is de prettige stemming niet geweken en is een ieder voldaan naar haar of zijn haard stede teruggekeerd. De Besturen WILLY WILTON-FONDS Ontvangsten 2.374,85 Schiedam 145,65 Rotterdam 43,44 Fijenoord 2.563,94 totaal (opbrengst verkoop klein materiaal juni/juli/aug.) BEDRIJFSSCHOOL SPECIALE CURSUSSEN a. Technisch Engels voor Beginners; b. Technisch Engels voor Gevorderden; c Cursus Uitgebreid Bemetel Diploma. Inlichtingen over bovengenoemde cursussen wor den gaarne verstrekt op: maandagmiddag 2 oktober a.s. om 17.15 uur dinsdagmiddag 3 oktober a.s. om 17.15 uur in de kantine van de Bedrijfsschool. U kunt zich tevens op deze middagen aanmelden. De cursus „Uitgebreid Bemetel Diploma" is voor diegenen, die in het bezit zijn van een Bemetel- diploma. Ook die oud-leerlingen die een Uitge breid Wilton-Fijenoord Diploma bezitten, kunnen aan deze cursus deelnemen. Het examenprogramma omvat: Nederlandse Taal, Reken- en Meetkundige Vakken, Natuur- en Werktuigkunde en Technisch Schetsen. Bedrijfsschool. 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 22