Na de toespraak de felicitaties. veertig jaren voor de heren overeenstemt. De drie mede werkers met deze lange staat van dienst worden vervolgens toegesproken en zij die in 1942 de gelederen van Wilton kwa men versterken sluiten de rij. Allen ontvangen zij het gouden W.F.B.speldje en een fraai ge- calligrafeerd getuigschrift. Dan schijnt het moment aange broken voor een kopje koffie. Maar neen, er volgt nóg een, verrassend, bedrijf. Na zijn pa pieren bij elkaar te hebben ge zocht, hetgeen de heer Woltjer de opmerking ontlokt: „In de schouwburg gaat het gordijn dicht maar hier moet het en plein public", vermeldt hij dat de Burgemeester van Rotter dam onze directie een ver erend verzoek heeft gedaan. De Burgemeester heeft namelijk verzocht namens hem aan de heren H. Smit en O. Smit mede te delen, dat het Hare Majesteit de Koningin heeft behaagd hun bij Koninklijk Besluit toe te ken nen de eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Tevens heeft hij gevraagd de hierbij behorende versierselen uit te reiken. Dit doet spreker met het grootste plezier, omdat hij tegelijk de eerste kan zijn om de beide heren Smit te feliciteren. Hij voegt hier nog aan toe, dat het bedrijf zelf bijzonder weinig in vloed kan doen gelden op be slissingen van hogerhand ten aanzien van dergelijke belang rijke onderscheidingen. Ten slotte geeft de heer Wolt jer het sein voor de receptie en wenst hij de jubilarissen thuis nog een genoeglijke voort zetting toe van de feestelijkhe den. Velen maken van de gele genheid gebruik om allen die speciaal vandaag in het middel punt van de belangstelling staan te complimenteren en onder het genot van een kopje koffie, een gebakje en een rokertje volgt nog een geanimeerd sa menzijn in de zonnige kantine. W. v. D. 7 DE „ATLANTIC' De Atlantic"voorheen ..Arietta S. Livanos"zie de nummers van februari en maart j.l.) nadert haar voltooiing. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 9