GESLAAGDEN IN 1967 Foto rechts: Eén van de 193 diploma's wordt dooi de heer Valk uitgereikt aan Wim Hiifken. Bemetel A-examen 70 candidaten Uitgebreid Bemetel examen41 candidaten Uitgebreid Wilton-Fijenoord examen28 candidaten Sectiebouw en Afschrijven 6 candidaten Uitgebreid Uitslaan en Afschrijven1 candidaat Meetcursus 46 candidaten V.E.V.-examen 1 candidaat woord, waarin hij onder andere zei het jammer te vinden de school te verlaten en waarin hij tevens hoopte het in het bedrijf even naar zijn zin te krijgen als op school. De voorzitter van de Speeltuin vereniging „Het Singelkwartier", de heer Frederiks, kwam de Be- drijfsschool een „voetbalbeker" aanbieden. „Dat wordt een wisselbeker voor het zaalvoetbal-toernooi", be loofde de heer Valk hem. „Het Singelkwartier" kwam tot deze geste, omdat de leerlingen van de Bedrijfsschool voor deze vereniging twee uitneembare schommels hebben vervaardigd. Voordat de aanwezigen de fraaie werkstukken van de jongens konden gaan bezichtigen, werd een Bronswerk-Fijenoord-haard verloot. Dit gebeurde, omdat bij Bronswerk-Fijenoord in Amers foort voor het 25ste achtereen volgende jaar Bemetel-examens zijn gehouden. Als „presentje" stuurde men daarom een haard naar Schiedam, die werd ge wonnen door mevrouw P. J. Ver- biest-Van Wijk. Zij verzuchtte, geheel ondersteboven van deze onverwachte meevaller: „Fan tastisch!" MvV Hiernaast: De examenresultaten - op het diploma vermeld - worden nog eens bestudeerd. 15

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 17