De heer Nap wordt gefeliciteerd door de heer Van der Vorm. Wanneer je geen schrijversta lent bezit en je slechts gewend bent vergaderingen te notule ren, is het haast een onmoge lijke opgave de juiste sfeer te treffen, die er op de ochtend van de jubileaviering op 29 september in de cantine heerste. Behalve deze sfeer zwart op wit te krijgen, is het verder erg moeilijk om u iets te laten proeven van de spontani teit en hartelijkheid, waarmee de heer O. J. van der Vorm de jubilarissen persoonlijk com plimenteerde en voor de aan wezigen hun vaak sterk uiteen lopende beroepen uit de doe ken deed. Maar voor het zover was open de de heer Van der Vorm deze bijeenkomst als volgt: „Namens de Directies van W.F. en B.F. heet ik u allen van har te welkom. De viering van ju bilea stemt ons tot grote dank baarheid en wij hopen, dat wij dit nog lang zullen kunnen doen. Wat betekent deze bij eenkomst. Het betekent, dat wij dan een groot aantal van onze medewerkers verzamelen die al een lange tijd aan ons bedrijf zijn verbonden. Het is een mo ment om zowel achter als voor uit te blikken en te denken aan al wat is gebeurd. Dat is een rijke schakering. Het is bij deze gelegenheid een soort grapje om eens op te tel len hoeveel dienstjaren er aan wezig zijn. Dat zijn er nu 500. Dat is een indrukwekkend aan tal, maar indrukwekkender nog is datgene wat er in die afge lopen jaren bij al deze mede werkers is voorgevallen aan lief en leed, plezier en moei lijke omstandigheden, die moes ten worden overwonnen. Het bedrijf is zo langzamerhand een stukje van je leven geworden; dat bedrijf waar we allemaal van houden, maar waar we ook wel eens bezwaren tegen heb ben. Er is echter toch veel goeds en wij als mensen zijn gelukkig in staat om ons de goede dingen te herinneren. Vandaag zijn er medewerkers onder de jubila rissen, die 40 jaren het bedrijf hebben gediend. In die 40 jaar zijn er vette en magere jaren geweest en thans verkeren wij De heer v. d. Berg luistert aandachtig naar de woorden van de heer Van der Vorm. 6

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 8