WILTON-FIJENOORD NIEUWS Verschijnt maandelijks Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 "RIG 14" De fabricage van dekhuizen voor een boorplat- form in de Noordzee voor Rimrock Tidelands Inc. 4 NORRIG-5 6 Bouwno. 793 "Texaco Rotterdam" 7 Bouwno. 795 Dankbetuiging van Dr van Weerden van het Zuiderziekenhuis 8 M. T. Pernille Maersk Jubilea 9 Khios Belle 11 Jubilarissen van de maand 12 Dankbetuigin gen 13 Nieuwe toegang tot de werf Rotterdam 14 Synthese Radio telescoop Westerbork 16 Ideeënbus Officiële mededeling Brons- werk-Fijenoord, Schiedam Personalia Willy Wilton-Fonds 17 Be- drijfsschoolnieuws Europort-tentoonstelling te Amsterdam „Wie een stukje taart?" Contact-avond Vereniging „De Technische School" 18 Weg vrij? Dan pas voorbij! 19 Samenwerking Auto- Hobbyclub 20 In Memoriam. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; F. A. Jung; Drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; M. C. Oranje; jhr ir R. F. P. Röell. C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; Mej. Y. H. C. Dodemont; P. C. de Grauw; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk; M. van Vliet. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het decembernummer dient vóór 1 december in het bezit van de eindredakteur te zijn. Foto van de maand: De volledig ingerichte dekhuizen voor ,,Rig 14" enkele momenten voor de tewaterlating.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 2