BOUWNO. 795 Dankbetuiging van Dr van Weerden van het Zuiderziekenhuis «teM gekonserveerd waren en in tanks die geen kon- servering krijgen. Op bijgaande foto's is te zien, dat onze bok Titan in het bouwdok aan het werk is. Deze werkzaam heden zijn volgens schema verlopen. Men is nl. 8 november hiermede gestart en donderdag 9 no vember om pl.m. 19 uur was het bouwdok weer droog. Het schip nadert nu, ook al staat het nog in het bouwdok, z'n eigenlijk afbouwstadium. Gezien de steeds groter wordende afmetingen der schepen heeft de directie besloten de bok Titan te vervangen door een nieuwe drijvende bok met een hefvermogen van 200 ton. Hoewel de Titan nog steeds in dienst is en voor ons bedrijf zeer goed voldoet, wordt het noodza kelijk te beschikken over een bok met groter hef vermogen en hijshoogte, mede met het oog op dok 8 en verdere toekomstplannen. Bij de sluiting van de Gieterij „Fijenoord" deed zich het vraagstuk voor: „Wat doen we met de personeels-jubileumpot". Met algemene stemmen werd besloten dit bedrag weg te schenken. De keus viel op de afdeling Patho-Fysiologie van het Zuiderziekenhuis te Rotterdam. Wij ontvingen hierop de volgende dankbetuiging: Mede namens staf en patientjes zeg ik u hartelijk dank voor de vorstelijke gift die wij door uw be middeling mochten ontvangen. U kunt er van verzekerd zijn dat wij voor dit be drag een even nuttige als aangename bestem ming zullen vinden. U nogmaals vriendelijk dankzeggend, verblijf ik met gevoelens van de meeste hoogachting, w.g. Dr. G. J. van Weerden, Hoofd van de afdeling Patho-Fysiologie. 7

Wilton Fijenoord Nieuws | 1967 | | pagina 9