KINDERBIJSLAG PERSONALIA NIEUW HELIGOPTERDEK VOOR BOOREILAND 'GULFTIDE' Het Noorse s.s. „Norefjord" van de Norske Ame- rikalinje te Oslo is aan de werf voor herstel van brandschade in de machinekamer. Voor de werf Rotterdam werd opdracht verkre gen voor omvangrijke ombouw- en reparatiewerk zaamheden aan de cutterzuiger „Queen of Holland" van de Amsterdamsche Ballast Maatschappij. Voor een juiste uitvoering van de kinderbijslag wetten is het noodzakelijk, dat de afdeling Perso neelsadministratie steeds op de hoogte is van de juiste samenstelling van de gezinnen. De meest voorkomende veranderingen zijn o.a.: a. Geboorte of overlijden van kinderen. b. Kind(eren) niet meer bij u thuis om welke re denen dan ook. c. Kind van 16 jaar, dat gaat werken. d. Kind van 16 jaar of ouder, dat gaat studeren. e. Kind van 16 jaar of ouder, dat studie opgeeft of beëindigt en gaat werken. f. Kind van 16 jaar of ouder, dat tijdens studie praktisch jaar doormaakt, of gedeeltelijk werkt en studeert. g. Wanneer voor een kind van 16 tot 27 jaar een studiebeurs of renteloos voorschot wordt - is - aangevraagd. h. Invalide kind van 16 jaar of ouder, dat toch gaat werken. i. Invalide kind van 16 jaar of ouder, dat een uit kering ontvangt van Gemeentelijke Dienst van Sociale Zaken of tewerk gesteld wordt in een Gemeentelijke Sociale Werkplaats. j. Wanneer een kind van 16 tot 27 jaar in het eigen huishouden werkzaam is. (In dergelijke gevallen bestaat de mogelijkheid om kinderbij slag aan te vragen.) Er zijn echter nog meer wijzigingen, die van in vloed kunnen zijn op de uitvoering van de Kinder bijslagwetten en wij wijzen u wellicht ten overvloe de op de verplichting om alle wijzigingen terstond aan de administratie door te geven. Bronswerk-Fijenoord N.V. (Schiedam) Machine- en Apparatenfabriek „Fijenoord" Aangesteld tot baas per 1 januari 1968 I. C. Deurloo Afdeling Apparatenbouw, Lassers C. de Graaf Afdeling Machinale Bewerk. M.F.I. Wilton-Fijenoord Aangesteld tot baas per 1 januari 1968 J. W. Hajee Afd. Machinale Bewerking (groot) van de Machine Fabriek, Afd. Rep. Gepensioneerd per 31 januari 1968 J. Smit onderbaas, Electrisch lassers Voor het zelfheffend booreiland „Gulftide", dat in een storm werd beschadigd, bouwde onze afde ling Nieuwbouw in de zeer korte tijd van 12 dagen een nieuw helicopterdek. Met een drijvende kraan van Brown Root werd het naar de Noordzee vervoerd om ter plaatse aan het booreiland te worden bevestigd. 11

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 13