JUBILEA Het is moeilijk om, wanneer de kalender januari 1968 aanwijst, de sfeer weer te geven, die de laatste weken van december zo doet kenmerken en wel in het bijzonder de dagen tussen Kerstmis en Nieuwjaar. Er hangt een sfeer die geladen is met een tikkeltje weemoed om wat is geweest, maar die anderzijds de verwachting heeft van wat het nieuwe jaar zal brengen. Maar toch gaan we even terug! Het is 29 december en dat wil zeggen de laatste werkdag van 1967, maar het betekent eveneens de viering van de jubilea van de maand december. De heer Van der Vorm vindt dat er vandaag dan ook de juiste stemming heerst om nog eens terug te kijken naar de jaren, die de jubilarissen in het bedrijf hebben achtergelaten. Vijf 40-jarige en vier 25-jarige jubilarissen brengen tezamen het aantal dienstjaren op 300'. Drie honderd jaren arbeid, waarin lief en leed, verrassing en teleurstelling, gezondheid en ziekte elkaar hebben afgewisseld in vele nuances zoals een schilderspalet. Niet alleen in het persoonlijke vlak gebeurde er veel, ook in de maatschappij is heel wat veran derd, vooral na de tweede wereldoorlog. Al die veranderingen hebben om aanpassing gevraagd. Iedere periode in het leven heeft haar charme en uitdaging en wanneer men alles bij elkaar telt, dan zullen het toch de goede en prettige dingen zijn, die het best in herinnering blijven. De jubileumviering is niet alleen een bijeenkomst om terug te blikken, maar het is tevens voor de Bloemen bij binnenkomst. Van links naar rechts de 40-jarige jubilarissen L. W. van de Schee, H. Semeijn, J. Polderdijk, J. 't Hoen, H. C. Kuypers en hun echtgenoten. 12

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 14