KERSTPUZZEL directie een gelegenheid om - daar dit in het da gelijkse leven lang niet altijd mogelijk is - de jubi larissen te danken voor wat zij deden voor het bedrijf en de gemeenschap, waarvan zij deel uit maken. Maar de heren hebben het niet allemaal alleen behoeven te doen, want er was een thuisfront, dat de klappen kon opvangen, ook al zal daarbij wel eens een traan gevloeid zijn. Daarom gaat de dank van de directie evenzeer uit naar de echt genoten. De heer Van der Vorm gaat vervolgens over tot de persoonlijke toespraken, waarnaar door alle aanwezigen met belangstelling wordt geluisterd, omdat niet alleen een goed inzicht wordt gegeven in het werk dat door de jubilaris vele jaren werd verricht, maar meer nog in de wijze waarop hij dat heeft gedaan. Na de uitreiking van de vererende getuigschriften krijgt de heer C. Brunt, Chef van het Kabinet van de Burgemeester van Schiedam, het woord. Hij wenst alle jubilarissen geluk en namens de Burge- Terwijl mevrouw Zandbergen trots toekijkt, speldt de heer Van der Vorm haar man het insigne op. meester deelt hij mede dat het H.M. de Koningin heeft behaagd de jubilarissen met 40 dienstjaren toe te kennen de ere-medaille in zilver resp. brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Het is een goed einde van 1967 en tevens een goede start voor het jaar dat gaat komen. Y. D. De heer Semeijn neemt zijn vererend getuigschrift in ontvangst. De heer 't Hoen wordt gedecoreerd. Ook onze Kerstpuzzel'67 heeft vele puzzelaars aan het werk gezet. De animo voor deze „denksport" was zelfs nog groter dan het voorafgaande jaar. Toen waren er 125 inzendingen en nu liefst 1481 Een fikse sprong, die bewijst, dat een puzzel in de huidige tijd toch nog een uitdaging voor velen betekent. Door loting kon aan de volgende deel nemers een prijs worden toegekend: De heer A. Broekhoven, Da Costastraat 32 a, Rotterdam 7; De heer G. L. Winkelman, Van Dijckstraat 21b, Schiedam; Mevrouw Wielders, Noordvestsingel 31, Schiedam. Deze prijswinnaars hebben inmiddels een boeken- bon ter waarde van 15,— toegestuurd gekregen. Als troostprijs kregen de volgende inzenders een WF-kalender toegezonden: De heer E. A. Feliksdal, Eendrachtweg 45, R'dam; Mevrouw A. Kuil-Verkade, Molukkenstraat 2, Vlaardingen; De heer A. Riegman jr., Uiterdijk 13, Pernis. 13

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 15