OFFICIËLE MEDEDELINGEN DIRECTIE-SECRETARIAAT Met ingang van 1 januari 1968 is aan de heer mr J. H. van der Horst procuratie B verleend. Bedrijfsdienst. Met ingang van 1 januari 1968 is de heer F. F. Mattern jr. aangesteld als Chef Technische Dienst. De taakverdeling van de overige assistenten van de Technische Dienst is thans als volgt: G. A. J. Bolder - A. Schouten: electrotechniek, telefoon en lasmachines; H. J. O. v. Holst Pellekaan: verwarming, energie, kompressoren en pompen; J. C. de Regt: werktuigen, kranen en liften. Directie Wilton-Fijenoord N.V. Met ingang van 1 januari j.l. is de heer Drs. C. Hartog, sous-chef van de afdeling Hoofdboekhou ding W.F., aangesteld als functionaris van onze Centrale Staf. In de plaats van de heer Hartog heeft de directie W.F. de heer Drs. F. Barendregt, functionaris van de Hoofdboekhouding, aangesteld als sous-chef van genoemde afdeling. De heer W. B. A. de Graaff en de heer Drs. C. Hartog zijn belast met de leiding terzake van de invoering van de inmiddels bestelde I.B.M.-com- puter. De Raad van Bestuur Wilton-Fijenoord-Bronswerk WIJZIGING VAN DE ORGANISATIE VAN DE FINANCIEEL ADMINISTRATIEVE AFDELINGEN De indienststelling van de nieuwe computer aan het eind van 1968 zal leiden tot een sterke ver weving van de administratieve taken, thans uit gevoerd door de Hoofdboekhouding Bedrijfsboekhouding Magazijnadministratie Personeelsdienst. Daarom is het noodzakelijk gebleken, dat de ad- ministratief-technische taken van deze afdelingen in het vervolg worden gebundeld in één afdeling, die de naam zal krijgen: Afdeling Financiën en Administratie. Deze afdeling zal onder leiding staan van de heer A. J. den Hond en zal naast de administratieve taken verder worden belast met de behartiging van de financieel-economische en fiscale zaken. Bedrijfseconomische afdeling De specifieke bedrijfseconomische taken, thans in hoofdzaak verricht door de afdeling Bedrijfsboek houding, zullen worden opgedragen aan een spe ciaal op te richten bedrijfseconomische afdeling. Deze afdeling zal ressorteren onder de heer Drs. L. P. S. Gommers en zal als hoofdtaak hebben het signaleren, analyseren en begroten van be drijfsgegevens, kosten en bedrijfsresultaten. Personeelsdienst De daarvoor in aanmerking komende administra tieve taken die tot nu toe door de Personeelsdienst werden verricht gaan over naar de afdeling Finan ciën en Administratie. Deze wijzigingen zullen zich in de loop van 1968 voltrekken. Mede met het oog op de benodigde plaatsruimte voor de nieuwe computer zullen op korte termijn wijzigingen in de huisvesting van de onderscheidene afdelingen plaatsvinden. Directie Wilton-Fijenoord N.V. Meermalen wordt door de onderneming het ver zoek ontvangen om jubileumspeldjes of broches te vervangen bij verlies of te repareren bij be schadiging. In verband hiermede wordt erop gewezen, dat speldjes en broches niet meer gratis worden ver vangen of gerepareerd. Indien een speldje of broche voor de eerste maal wordt verloren, dan kunnen zij die dat wensen, tegen betaling van een bijdrage in de kosten, een nieuwe speld of broche betrekken. Bij volgende verliezen zal vervanging slechts tegen de volle kostprijs kunnen geschieden. Voor speldjes en broches, welke bij volgende jubi lea om welke redenen dan ook niet kunnen worden ingeleverd ter inwisseling tegen een nieuw ere- insigne, zullen de kosten door betrokkene op de zelfde wijze moeten worden gedragen. Het repa reren van beschadigde spelden en broches dient te geschieden voor rekening van de houder/ster. 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 20