VERENIGING AUTO-HOBBYCLUB Inmiddels is een werkgroep ge vormd die, aan de hand van alle thans voorhanden gegevens, zal trachten binnen een maand zo ver gevorderd te zijn met de voorbereidingen, dat tot oprich ting van een afdeling van de Personeelsvereniging kan wor den overgegaan. Wij komen hierop in het volgen de WF-nieuws terug. Hoofdbestuur Personeelsver. FUSIE DAMES- EN MANNENKOOR In april 1967 heeft het Mannen koor in verband met het feit. dat het aantal leden te gering werd en er in feite geen bestaansmo gelijkheid meer was, een be roep moeten doen op het Da meskoor om ons voor korte of langere tijd de helpende hand toe te steken. Dankbaar waren wij, dat op dit beroep direct en spontaan werd gereageerd. Dit omdat het Da meskoor zich nauw met het Mannenkoor verbonden voelde. Sedertdien werd er weer geza menlijk gezongen, wat de ani mo sterk bevorderde en het le dental, zowel van het Dames koor als van het Mannenkoor, deed stijgen. Uit één en ander mochten wij concluderen, dat wij op de goe de weg waren. Hoewel de beide koren hun zelf standigheid behielden, waren de beide besturen het er in prin cipe over eens te fuseren, ener zijds omdat zij gunstiger pers pectieven zagen, anderzijds om dat het organisatorisch beter zou zijn om over te gaan tot het sa mengaan van beide koren en zodoende een Gemengd Koor te formeren. Na veel voorbereidend werk vond op 21 december 1967, een pret tige en geanimeerde vergade ring plaats, tijdens welke de fu sie een feit werd en het Ge mengd Koor „Wilton-Fijenoord" tot stand kwam en de volgende bestuursleden werden gekozen: Heer Friedel 1e voorzitter Mevr. Versluis 2e voorzitster Mevr. v. Sliedregt lesecr.esse Heer van Beek 2e secretaris Heer Gabriels lepenningm. Heer Egberts 2e penningm. Mevr. Eijsbergen biliothecaresse Genoemd bestuur nodigt al onze werkneemsters en werknemers, die van zingen houden, uit, eens te komen luisteren en kennis te maken. Wij zijn er van overtuigd, dat de sfeer u zal bevallen en dat u de wens te kennen zult geven lid te worden. Wij repeteren elke donderdag avond van 20 tot 22 uur in het Gebouw voor Chr. Soc. Belan gen, Lange Haven 73, Schiedam. Het Bestuur. AFDELING HENGELSPORT Zaterdag 18 november j.l. hield de Hengelsportvereniging Wilton- Fijenoord de jaarlijkse feest avond met prijsuitreiking. Voorzitter J. Broos heette alle aanwezigen hartelijk welkom en verzocht daarna enkele heren met hun dames op het podium te komen. Deze heren zijn de oudste leden van onze vereni ging en al lid vanaf de oprich ting. Na zijn waarderend toespraakje bood voorzitter Broos namens de vereniging de heren een ro kertje en de dames een ruiker aan, waarop een gul applaus van de aanwezigen volgde. Daarna werd onze kampioen in het zonnetje gezet. Met groot machtsvertoon werd het wederom Frits den Houting. Hij ontving het vaantje en de be ker uit handen van de heer Broos. De beker werd voor één jaar zijn eigendom en Frits be loofde de trofee met hand en tand te zullen verdedigen. Van harte proficiat, Frits! Tenslotte werd „ruim baan" ge maakt voor de danslustigen en onder leiding van de heer 't Hart met zijn Confetti-Stars werd het weer een gezellige avond. Daarvan was getuige: W. Meeling secr. h.s.v. Wilton-Fijenoord. IllllllllllllllllllllllllllllIlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll WILLY WILTON-FONDS Ontvangsten 9,38 ontvangen van N.N. 10, - ontvangen van N.N. 435,75 Schiedam 95,00 Fijenoord 30,75 Rotterdam (opbrengst verkoop klein materiaal) 580,88 totaal 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 21