IN MEMORIAM dat alle ritten behoeven te wor den gereden. Deze eerste bijeenkomst zal uiteraard een enigszins feeste lijk karakter hebben. De beken de coureur Rob Slotemaker zal op de vergadering enige rally films vertonen en daarna ingaan op enkele aspecten van de rally- sport. In de komende weken zullen in de bedrijven van Bronswijk- Fijenoord en Wilton-Fijenoord affiches worden opgehangen, waarin alle gegevens staan ver meld. Voor de volledigheid en omdat u nu misschien uw agen da bij de hand heeft, volgen nog eens de bijzonderheden: Naam: Autosportvereniging Bronswerk-Fijenoord Datum: 11 maart 1968. Plaats: koffiekamer hoofdkan toor Bronswerk-Fijenoord, Eemstraat 91 in Amersfoort Tijd: 20.00 uur. Programma: Wat gaat er gebeu ren? Hoe gaat het gebeuren? Pauze Vertoning rallyfilms Rob Slotemaker vertelt. U bent van harte welkom. 11-12-1967 J. Herwig 76 jaar baas Scheepsbouw Nieuwbouw (oud-werknemer) ca. 30 dienstjaren. 6- 1-1968 F. van der Linden 84 jaar baas Buitenbankwerkers Rep. (oud-werknemer) ca. 43 dienstjaren. 28- 1-1968 J. G. la Brijn 79 jaar constructeur-groepsleider (oud-werknemer) ca. 47 dienstjaren. 28-1-1968 L. Loenen 45 jaar ca. 11 dienstjaren. Het bericht, dat onze geachte en gewaar deerde medewerker en collega L. Loenen, plot seling was overleden, heeft onze zeer getrof fen. Wij verliezen in hem een goede en betrouw bare medewerker, die door zijn aanpak van het werk en de inzet van zijn persoonlijkheid, bij ons een lege plaats achterlaat. 27-1-1968 C. Schouten 47 jaar magazijnbediende ca. 29 dienstjaren. Na enige maanden ziek te is op 47-jarige leef tijd overleden de heer C. Schouten, sinds ok tober 1966 werkzaam als magazijnbediende, w t Voordien was hij werk- zaam bij de afdeling boorders. Gedurende 29 jaren heeft hij zich doen kennen als iemand, die zijn arbeid met volledige inzet verrichtte, wat hem bij zijn superieuren en collega's tot een prettig en goed medewerker heeft gemaakt. 17-2-1968 D. Bernard 38 jaar Calculator, Productie-planning, Nieuwbouw ca. 17 dienstjaren. Na een zeer langdurig lijden is de heer D. Bernard op 17 februari jl. overleden. De On derneming heeft in hem een nog jonge accura te en gewaardeerde medewerker verloren. Door het nauwgezet verrichten van zijn werkzaamheden is hij steeds een stimulans voor zijn collega's geweest. Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 23