Nieuwe gezichten op Heidebad Zaken de winnaar van het vak Scheepsbouw naar voren riep om de „gouden" plak in ontvangst te nemen, was eindelijk de spanning gebroken en kon een lachende De Gids de hand drukken van deze hoge ambtenaar (zie foto). Ook op het bedrijf is even stilgestaan bij deze prestatie en op het Dokkantoor West heeft de heer Gomes Henny de Gids als aandenken aan deze persoonlijke manifestatie het boek „Van Raderboot tot Atoomschip" overhandigd. Daarna werd onder het genot van de traditionele och tenddrank - koffie - de medaille met oorkonde bewonderd. Het kan niet anders of door deze prestatie wordt het enthousiasme in de afdeling Scheepsbouw nog gestimuleerd als u weet, dat op de Bedrijfs- school al 47 leerlingen studeren voor het scheepsmetaalbewerkerdiploma A. Terwijl er een middagcursus Sectiebouw en Afschrijven bestaat voor 9 leerlingen. In een avondcursus studeren voorts nog 18 leerlingen voor het diploma „ge vorderd afschrijven". HELMEN-AFFAIRE IN DE BEDRIJFSSCHOOL? U bent als insider en als geregeld lezer van dit blad altijd geïnformeerd over het kampleven van onze Bedrijfsschoolleerlingen. U bent dus nu op de hoogte, dat de derde ploeg al in het kamp verblijft, als u dit leest. De eerste ploeg gaat het kampjournaal in als de „diepvriezertjes". On danks vrij lage nachtvorsttemperaturen hebben de 2de jaars Plaat- en Constructiewerkers er zich keurig doorheen geslagen. Maar we zouden dit niet verhaald hebben, ware het niet, dat er een hele belangrijke reden is, om deze jongens even naar voren te halen. De bromploegen wor- De bromploegen met valhelmen. den namelijk uitgerust met valhelmen en zij wa ren de eerste ploeg, die deze oranje rode yet- pilot-helmen gedragen hebben. Door de directie beschikbaar gesteld, door RAS-T.N.O. goedge keurd en door onze bromjongens gedragen. Om de jongelui over de „helm-drempel" te hel pen en hen aan te moedigen deze helmen altijd op de weg te dragen, kunnen de leerlingen van de school deze valhelmen kopen tegen de sterk gereduceerde prijs van 25,—. Een extra verzekering! Geen „kopschade" meer bij WF-Bedrijfsschoolleerlingen. Draag zo'n helm! Nu! Altijd! Valk Met ingang van 1 april 1968 zijn de Heer en Mevrouw Van der Moer aangesteld als algemeen bedrijfsleider resp. hoofd van de keuken. WILLY WILTON-FONDS Ontvangsten: 687,95 Schiedam 65, Rotterdam 13,10 Fijenoord 766,05 (opbrengst verkoop klein materiaal) PERSONALIA In verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: P. A. van Veen B. de Zeeuw P. Libregts P. van Kampen G. de Boer Bankwerker Bankwerker Machinist Beugelsmid Bikker 29-3-1968 29-3-1968 29-3-1968 10-4-1968 12-4-1968 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 19