VERENIGING W.F. HARMONIE Op zaterdag 2 maart heeft de Har monie haar jaarlijkse ledenvergade ring gehouden. Om drie uur opende de voorzitter de vergadering waarbij hij ailen hartelijk welkom heette, in het bijzonder de erevoorzitter de heer B. Wilton, alsmede de heren Keyzer en Hartog, resp. voorzitter en penningmeester van het hoofdbe stuur. In zijn openingswoord haalt de voor zitter o.a. enkele gebeurtenissen uit het afgelopen jaar aan. De eerstvolgende agendapunten, be staande uit het voorlezen van de notulen van de vorige jaarvergade ring en het jaarverslag van de secretaris, worden onder dankzeg ging goedgekeurd. Vervolgens komt het financieel over zicht van de penningmeester aan de beurt. Ook hierop zijn geen aan merkingen. De kascontrolecommis sie verklaart dat de boeken in orde bevonden zijn zodat ook de pen ningmeester dank kan worden ge bracht voor zijn werkzaamheden. Nadat een nieuwe kascontrolecom missie is benoemd volgt de bestuurs verkiezing. Aftredend zijn de heren J. Vos (voorzitter). L. Boer (penning meester), C. de Heij (2e secretaris) en B. E. Trooster (bibliothecaris). De heren Boer en De Heij hebben zich niet herkiesbaar gesteld. Door het bestuur was de heer J. Oostlander als kandidaat voor een van de vacatures gesteld. Door de leden was de heer W. Rissema als kandidaat naar voren gebracht voor de tweede opengevallen plaats. Beide heren werden aldus gekozen zodat het bestuur thans als volgt is samengesteld: J. Vos, 1e voorzitter - A. J. Simpe laar, 1e secretaris - J. Oostlander, penningmeester - C. van Kapel, 2e voorzitter - W. Rissema, 2e secre taris - B. E. Trooster, bibliothecaris - J. Jongebreur, commissaris drum band. Na de pauze volgde de huldiging van de jubilarissen van het afgelo pen jaar. Allereerst richtte de voor zitter zich tot de heren D. A. Pastoor, K. Boxhoorn en P. Verwey die 12)/^ jaar lid waren. (De heer L. M. van Os, eveneens 12]/i jaar lid, was verhinderd de vergadering bij te wo nen). Naast woorden van dank ont vingen genoemde heren een aan denken. Vervolgens kwamen de heren A. Jongste en M. Scholten Jr. aan de beurt. Beiden waren 25 jaar lid en na toepasselijke woorden kon de voorzitter hen het zilveren vereni gingsinsigne opspelden. Tevens werd een geschenk aangeboden terwijl voor de dames bloemen aan wezig waren. Hierna richt de voorzitter zich tot de heer Boer die zijn functie als penningmeester heeft neergelegd. Deze functie heeft de heer Boer 30 jaar lang op uitstekende wijze ver vuld. Als eerste spreekt de heer Wilton de scheidende penningmees ter toe. Hij merkt o.a. op dat het van wijsheid getuigt indien men op tijd zijn functie weet over te dragen aan een jongere kracht. Namens de directie overhandigt hij als dank een fraai geschenk. Namens het hoofdbestuur spreekt de heer Keyzer tot de heer Boer. Ook hij overhandigt een geschenk. De heer Hartog, die als penning meester van het hoofdbestuur re gelmatig contact had met de heer Boer, betreurde diens afscheid doch kon begrip opbrengen voor het feit dat de heer Boer, gezien zijn leef tijd, zijn functie wilde overdragen. Hij had veel waardering voor het werk van de heer Boer en dankte hem voor de prettige samenwerking. Vervolgens komen nog aan het woord de heren L. Th. Jansen en H. Meijer, resp. dirigent en tam- boer-maitre. Laatstgenoemde biedt nog een blijk van waardering aan terwijl ook namens de tamboers iets wordt aangeboden. De voorzitter neemt dan het woord weer over en sluit de rij van spre kers. Hij overhandigt namens de vereniging een cadeau. De echtge note van de heer Boer werd bij deze gelegenheid niet vergeten en werd o.a. dank gebracht voor de gastvrijheid die velen in de loop der jaren mochten ondervinden. Tot slot dankt de heer Boer voor de vele blijken van waardering. Het feit dat de heer Wilton 20 jaar ere-voorzitter was van de harmonie was voor de voorzitter aanleiding hem te verzoeken plaats te nemen tussen de jubilarissen. Een enigs zins verbaasde heer Wilton voldeed aan dit verzoek en mocht vervolgens de dank van de vereniging ontvan gen voor zijn grote belangstelling en medewerking gedurende de 20 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 20