jaren dat hij het ere-voorzitterschap bekleedt. Als blijk van waardering hiervoor ontving de heer Wilton een prachtig boekwerk. Na al deze huldigingen kon de ver gadering worden voortgezet met het volgende punt van de agenda, me dedelingen van het bestuur. Een aantal reeds vaststaande data waarop de harmonie in het openbaar zal optreden werden bekendge maakt. Omtrent al of niet deelneming aan een muziekconcours werd men het niet direct eens. Na stemming bleek dat de meerderheid dit liever nog een jaar wilde uitstellen. Het bestuur zal verder contact op nemen met diverse vakantiecentra en informeren naar de mogelijkheid hier in het zomerseizoen concerten te geven. Als laatste punt volgde nog de rond vraag. Diverse leden kwamen met vragen of voorstellen waarvan goede nota zal worden genomen. Hierna kon de voorzitter de verga dering sluiten met een woord van dank voor de belangstelling en de prettige wijze waarop de vergade ring kon worden gehouden. Het bestuur. WILTON AUTO-CLUB Maandag 25 maart jl. is in de kan tine van het Hoofdkantoor onder grote belangstelilng de Wilton Auto- Club als jongste afdeling van de personeelsvereniging WF opgericht. De secretaris van het hoofdbestuur, de heer Aarnoudse, heette de ca. 250 aanwezigen welkom en merkte op, dat hij verrast was door de grote opkomst, wat er een bewijs voor is, dat er aan een ,,doe-het- zelf-autoreparatiegelegenheid" be hoefte bestaat. Spreker memoreerde de enorme toename van het aantal auto's op de weg en de even grote prijsstijgingen voor reparaties in de garagebedrijven. Toen er dan ook een verzoek bij het hoofdbestuur kwam om mede werking te verlenen aan het tot stand komen van een auto-hobby- club en bleek, dat er van directie zijde medewerking kon worden ver wacht, heeft het hoofdbestuur beslo ten de bekende oproep in het WF- Nieuws te plaatsen. De reacties waren zodanig, dat er niet alleen een groot aantal perso nen zich opgaf voor deelneming, maar dat er zich ook 5 personen meldden, die bereid bleken alles te doen om de plannen te verwezen lijken. Deze commissie heeft in zeer korte tijd buitengewoon veel werk ver richt en de zaken grondig aange pakt met als resultaat, dat de Wilton Auto-Club thans definitief is opge richt en dat er binnenkort met sleu telen kan worden begonnen. Bij het tot stand komen van de club is door de directie grote medewer king verleend door het beschikbaar stellen en geschikt maken van een bestaand werkplaatsje en het geven van financiële steun, waarvoor wij zeer dankbaar zijn. Grote medewerking hebben wij ook gekregen van de chef van de be- drijfsdienst, de heer Roozendaal en de heer Hofstee van het garagebe drijf. Op advies van het hoofdbestuur en met de algemene goedkeuring van de aanwezigen is de voorlopige commissie als bestuur als volgt ge ïnstalleerd; H. Schot - voorzitter Tekenkamer Scheepsbouw J. Hajee - 2e voorzitter Machinefabriek G. H. Putters - secretaris Ontwerp-afdeling S. v. d. Berg - penningmeester Technische Inkoop O. Roosendaal commissaris en Chef werkplaats Machinefabriek. Voorts heeft zich een voldoende aan tal leden beschikbaar gesteld voor toezicht tijdens de werkzaamheden en bij de nieuw te installeren ben zinepomp. Verdere inlichtingen, betreffende de W.A.C. kunnen schriftelijk verkregen worden bij de secretaris, de heer G. H. Putters. Vooral onder werktijd niet telefoneren of persoonlijke be zoeken afleggen. G. H. Putters AFDELING ZWEMMEN Vanaf woensdagavond, 24 april 1968, om 19.30 uur is wederom voor alle leden van de Afdeling Zwemmen het bad „Groenoord" opengesteld. Op vertoon van uw lidmaatschaps kaart 1968 hebt u gedurende het zomerseizoen 1968 gratis toegang. Het Bestuur. 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 21