WILTON-F IJ ENOORD NIEUWS Verschijnt maandelijks Orgaan van en voor bet personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 Vlot verloop van de proefvaart „Texaco Rotterdam" Overdracht van de „Texaco Rotterdam" 3 Doktijd bepaalt capaciteit van reparatie 6 Organisatie rond de computer 7 Officiële mededelin gen: Harmonisatie Wettelijke aansprakelijkheid 8 Ir Schuit over: De ontwikkeling in de wereldscheepsbouw 10 Dankbetuigingen Het werk bij de afdeling reparatie 12 Bezoek uit Breskens met technische snufjes aan boord 13 Uit het dagboek van de Veiligheidsinspectie 14 Bedrijfsveiligheidsbeurs Ideeënbus 15 Geef ze de ruimte Dankbrief van het Koningin Wilhelmina-Fonds aan W.F. 16 Bedrijfsschool in vol bedrijf 4 mei 1968 Nationale beroepen manifestatie 17 Helmen affaire in de Bedrijfsschool? Nieuwe gezichten op Heidebad Willy Wilton-Fonds Personalia 18 Vereniging W.F.: Harmonie 19 Wilton Auto-Club Afdeling Zwemmen 20 In Memoriam Pag. 3 omslag: Ad vertentie Bedrijfsschool. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm. voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; F. A. Jung; Drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; M. C. Oranje; jhr ir R. F. P. Röell. C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; Mej. Y. H. C. Dodemont; P. C. de Grauw; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk; M. van Vliet. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het meinummer dient vóór 10 mei in het bezit van de eindredakteur te zijn. Foto van de maand: Tanker „Frisia", 57.644 dwt. van de Universe Tankship Incorporation in dok 8.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 2