JUBILEA De heer Woltjer spelt de heer Boom zijn insigne op Ir J. E. Woltjer heet de jubilaris sen en hun echtgenoten van harte welkom en zegt het zeer op prijs te stellen, dat allen een half uurtje vroeger hebben wil len komen. Samen met de jubilarissen be kijkt de heer Woltjer als in een film de voorbijgegleden jaren. Mevrouw Smouter trad 10 jaar geleden in dienst als telefoniste. Zij is sinds die dag het „visite kaartje" voor het bedrijf, immers zij vormt heel vaak de allereer ste schakel tussen klant en werf. Van een centrale met dra den en stekkertjes is zij over gegaan naar een zeer modern ,,druk"-systeem, waarmee tevens een verhuizing gepaard ging van de parterre naar de eerste etage. Heel wat meer veranderingen hebben de heren van Breda, Klos en Pel meegemaakt, die een dienstverband hebben van 40 jaar. We denken daarbij aan de crisis en alle moeilijkheden die daarmee gepaard gingen. De 25-jarige jubilarissen traden tijdens de oorlogsjaren in dienst, velen met het oogmerk om al dus aan de aandacht van de overheerser te ontsnappen. Ook aan deze groep zijn de ver anderingen niet onopgemerkt voorbij gegaan. Halen we hier eens een functie uit en wel die van de heer Knuistingh Neven, die chef is van de Civiele Dienst. Vóór de oorlog was er zeker geen be hoefte aan een dergelijke dienst. Nu is deze in een groot bedrijf als het onze onontbeerlijk, als gevolg van de snelle ontwikke lingen. Nadat de heer Woltjer zijn per soonlijke toespraken heeft be ëindigd, worden onder het ge not van een kopje koffie nog zoveel herinneringen opgehaald, dat het W.F.-Nieuws veel en veel te klein zou zijn om ze alle te bevatten. Y. D. De heer Wilton wenst de heer Knuistingh Neven geluk met zijn jubileum De heer Meeuwisse in gesprek met de heer Pel, die zijn 40-jarig jubileum vierde 16

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 18