WILTON FIJENOORD NIEUWS Verschijnt'maandelijks Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 Wilton-Fijenoord-Bronswerk N.V. Uit het verslag aan de aandeelhouders over het 47ste boekjaar 1967 11 Gregorio Dania ont ving als eerste Rijksgenoot Maas Geesteranus prijs 13 Kom naar onze Bedrijfsschool 14 Traditie 16 Jubilea 17 Jubilarissen van de maand 18 Kiellegging van 200 tons bok Dankbetuigingen 20 Veilig werken vraagt nodige aandacht 22 Abonnementen Kunststichting sei zoen 1968/'69 23 De kachel brandt in Heidebad Inbinden jaargang WF-Nieuws De vrachtwagen in het verkeer Willy Wilton-Fonds 24 In Memoriam Personalia pagina 3 omslag Advertentie Bedrijfsschool. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; F. A. Jung; Drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; M. C. Oranje; jhr ir R. F. P. Röell. C. Keyzer (eindredacteur). Medewerkers: F. W. Dingjan; Mej. Y. H. C. Dodemont; P. C. de Grauw; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk; M. van Vliet. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het juninummer dient vóór 10 juni in het bezit van de eindredakteur te zijn. Foto van de maand: Gezicht op het bouwdok, waarin in aanbouw de bouwnummers 796 en 797, zeegaande zoutlichters. Op de achtergrond links in het bouw dok is in aanbouw het verlengstuk van de „Eschersheim". Rectificatie. De inhoud van de tanker ,,Frisia", afgebeeld op de frontpagina van het aprilnummer, moet zijn 87.644 dwt. Abusievelijk stond vermeld 57.644 dwt.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 2