Drukte bij dokken Ideeënbus EEN PLICHT VOOR ALLEN! Als men geconfronteerd wordt met gevaren Is het heus wel te verklaren Dat men reageert met woorden en gebaren En wellicht zelfs uit gaat varen! Doch laat men eerst zélf „veilig" wezen Want voorkómen is beter dan genezen! Als het feit er eenmaal ligt Trek dan géén „neutraal" gezicht Met de idee van: „wat heb ik er mee te maken?" Want dan zou men zijn plicht verzaken! Ga in plaats van foeteren en schelden Metéén de zaak ter plaatse melden! Want het punt: „Het moet veilig gaan" Dat gaat ons immers éllen aan?! Dus werken we zonder onderscheid Samen verder aan ons aller veiligheid! C. v. S. Een van onze medewerkers meent op boven staande wijze in dichtvorm, zijn steentje te moe ten bijdragen om ons allen erbij te bepalen dat het veilig werken uw zaak is die ons allen aan gaat, en waaraan wij allen steeds moeten blij ven werken. Aan zijn verzoek tot plaatsing in ons personeelsorgaan hebben wij gaarne voldaan. A. P. Sedert de vorige publicatie werden 4 ideeën be oordeeld. Drie ideeën werden beloond met een totale premie van f 170,—. Idee 1122 - Ingediend door C. V. Hulpgereedschap voor het bewerken van bonnets van gasafsluiters op de draaibank. Het draaien van bonnets op de draaibank leidt tot een kor tere doorlooptijd, zodat dit alleen in noodgeval len gedaan zal worden. Premie 25,—. Idee 1129 - Ingediend door J. v. d. V. Voor het boren aan een onderdeel van een regel- stafaandrijving, heeft inzender een boormal zo danig gewijzigd, dat daardoor de resultaten aan merkelijk beter worden. Premie 125,—. Idee 1138 - Ingediend door J. N. Vervaardiging knevels voor waterdichte deuren. De constructie door inzender voorgesteld, komt niet voor uitvoering in aanmerking omdat dit in grijpende wijzigingen met zich mee zou brengen. Premie 20,—. Idee 1140 kwam niet voor een premie in aanmer king. A. P. Hoe druk het was met het dokken van schepen toont deze foto. Twee schepen de „Aguila" en „Lumme" van de Argo Reederei te Bremen sa men in ons grote drijvende dok 4 opgenomen. Het is al weer een hele tijd geleden, dat een der gelijke foto kon worden gemaakt. 11

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 13