Vereniging WF Dankbetuigingen stem. De heer Immerzeel bekijkt de zaak nuchter. „Je mag het één niet met het ander verbin den, maar toch is het een leuke toevalligheid". Eerste keer De veiligheidsinspecteur wijst er nog op, dat het de eerste keer is, dat de laagste klassen de prijs behalen. „Je moet er bij bedenken, dat wanneer die jon gens pas op school komen, som migen bij wijze van spreken nooit een hamer in de hand hebben gehad!" En wat is nu de toekomst van de zuil? De heer Immerzeel weet het nog niet zo precies. „Waar schijnlijk wordt hij weer afgebro ken. Maar eerst nadat de nieu we leerlingen hem hebben ge zien. Dan weten ze, waartoe ze na verloop van tijd in staat zul len zijn". De zuil staat voorlopig in de hal op zijn "lot" te wachten. Deze is een trots symbool van een ge lukkig samengaan van les geven en veiligheidsgedachte, dat heeft geleid tot een hecht teamver band MvV Omdat het een onmogelijke zaak was op zo'n korte termijn van zovelen persoonlijk afscheid te nemen, zou ik het graag op deze wijze doen. Onze verhui zing naar Kerkwijk heeft een einde moeten maken aan mijn werkzaamheden bij Wilton-Fije- noord. Ik heb mijn werk met zeer veel plezier gedaan en dit is alleen mogelijk geweest door het vertrouwen, dat u in mij had en de medewerking, die ik van velen uwer heb mogen onder vinden. Ik wens u allen een goede tijd bij het bedrijf toe. J. J. M. DEEGE-ERASMUS. Tevens werden dankbetuigingen ontvangen van: J. P. BROUWER A. ROEST AFDELING FOTOGRAFIE De fotovereniging start weer donderdag 19 september a.s., 's avonds 8 uur, in het clubge bouw. We hebben de bekende cineast Jan Schaper bereid gevonden met zijn naaste medewerkers deze eerste avond van het sei zoen te verzorgen. Vooral ook voor de filmers onder u belooft dit een interessante avond te worden; hij vertoont o.a. zijn film over Rotterdam „Stad zon der hart". De tweede avond, donderdag 3 oktober a.s., wordt verzorgd door de leden zelf met vakantie dia's en -foto's. ledereen, dus ook de beginner, brengt dan zijn vakantie-opna men mee. Door zijn werk te be spreken met andere belangstel lenden kan men n.l. vaak verba zend veel opsteken. Belangstellenden, dus ook niet- leden, zijn op deze avonden van harte welkom. De secretaris: A. L. van Rij. W.A.C. Na maanden van stilte kunnen wij de leden nu toch een positief bericht geven betreffende de „doe-het-zelf garage". Gedwongen door het lange uit blijven van de vergunningen was het bestuur aan handen en voe ten gebonden. Begin augustus echter was deze zaak rond en kregen wij vrij heid van handelen ten aanzien van de inrichting van de garage en benzinepomp. Thans is het zover, dat wij in de loop van de maand septem ber de garage officieel kunnen opleveren. De juiste datum en de verdere informaties hierover zullen aan de leden per brief worden bekend gemaakt. Dank zij het door de directie geïnves teerde bedrag en de contributie van de leden van het eerste uur, heeft het bestuur wat meer fi nanciële armslag gekregen voor de noodzakelijke aanschaffingen. Om deze gunstige financiële start niet alleen te laten dragen door deze leden en de aflossing van het renteloos voorschot aan het bedrijf te verrekenen, heeft het bestuur gemeend na 1 sep tember a.s. het inschrijfgeld te verhogen tot 5,— waarbij de contributie gehandhaafd blijft op 2,— per periode. Voor gepensioneerden is een regeling getroffen om tegen een gereduceerde contributie van 10,— per jaar lid te worden zonder inschrijfgeld. Daar de Koninklijke goedkeuring op onze statuten en reglemen ten inmiddels is verleend, zul len deze te zijner tijd in druk worden uitgegeven aan ieder lid. G. P. AFDELING ZWEMMEN Aan de leden en ouders van onze kinderen. In verband met de steeds stij gende kosten van badhuur etc. gedurende de laatste jaren is het noodzakelijk, dat de contri buties van de Afdeling Zwemmen werden verhoogd. Dientengevolge zijn, met toe stemming van het Floofdbestuur onzer vereniging, de contribu ties voor elk lid met 0,50 per periode verhoogd. Deze verhoogde contributie is voor de eerste maal ingehouden in de 8e periode; d.w.z. voor Kantoorpersoneel op 8 augustus 1968, voor Werfpersoneel op 28 augus tus 1968. Wij vertrouwen, dat u voor deze kleine verhoging begrip zult hebben en uw kinderen, of uzelf, ook in de toekomst deze nuttige ontspanning zult willen blijven schenken. Het Bestuur. 15

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 17