Bedrijfsschool-Nieuws vorming en opleiding Diploma-uitreiking VERENIGING WF Jeugdharmonie oproep voor nieuwe leden In het begin van deze maand heeft Ir B. Wilton een werkcommissie geïnstalleerd die van groot belang kan worden voor onze jonge werknemers en wel speciaal voor die jongelui, die dit jaar de Bedrijfsschool hebben verlaten. Het ontstaan van deze werkcommissie is een re sultaat van de besprekingen van de Commissie Vorming Opleiding, die onder leiding van Ir 3. Wilton en met medewerking van de leden Drs R. A. Kollewijn (Personeelsdienst), W. Midden dorp (Reparatie), H. Roozendaal (Bedrijfsdienst), mr J. A. van Sandick (Machinefabriek), W. Zipp (Nieuwbouw) en W. G. E. Valk (Vorming Op leiding) zich reeds enkele maanden bezighouden met de problemen van opleidingen, scholing, on derwijs e.d. Een van de vele aspecten van het werkprogram ma van bovengenoemde Commissie is de bege leiding van onze afgestudeerde Bedrijfsschool- ieerlingen. Het ligt in de bedoeling om directe aandacht te besteden aan de dit jaar afgestudeerden, zonder echter de oud-leerlingen van vorige jaren te ver geten. Om deze aandacht zo goed mogelijk te richten is een Werkcommissie „Voortgezette Vak opleiding" (V.V.O.) in het leven geroepen be staande uit de heren: P. J. Janssen - Nieuwbouw W. de Jong - Machinefabriek R. v. d. Kolk - Reparatie F. F. Mattern - Bedrijfsdienst W. G. E. Valk - Vorming Opleiding (voorzitter). Nadat de heer Wilton deze commissie had geïn stalleerd, zijn inmiddels twee werkvergaderingen gehouden. Het mag verwacht worden dat met de medewerking van de leiding van hoog tot laag van onze bedrijfsonderdelen en de aktiviteiten van genoemde commissie de begeleiding van onze jeugdige werknemers beter dan voorheen, tot haar recht zal komen. Valk Op vrijdagavond 11 oktober zal in de kantine Hoofdkantoor de diploma-uitreiking plaatsvinden aan de leerlingen van de Bedrijfsschool die dit jaar hun Bemetel-examen met goed gevolg heb ben afgelegd. groep van leerling-tamboers. Deze groep wordt opgeleid door de instructeur van ons tamboer korps. Musiceren is een mooie en nut tige vrijetijdsbesteding en dat de jeugd hiervoor nog steeds belangstelling heeft, is reeds meerdere malen bewezen. Wij rekenen er op ook thans niet teleurgesteld te worden. Wij roepen alle belangstellen den op, zich aan te melden door onderstaand strookje in gevuld in te zenden aan ons se cretariaat p/a A. J. Simpelaar, Nassaulaan 27 te Vlaardingen. Na inzending zult u dan spoe- dig iets van ons horen. Het bestuur. Naam en voornamen voluit: WILLY WILTON-FONDS Ontvangsten Geboortedatum: 22,50 ontvangen van N.N. Straat en huisnummer: Rectificatie Wnnnnlaatt!' Tot onze sPiit is in het vorig num- Woonpiaats. mer onder „m Memoriam" vermeld, Naam en voorletters van de huisgenoot die bij het bedrijf werkzaam dat de leeftijd van de heer N. de Haan 62 jaar zou zijn geweest. Dit jS. moet echter zijn 52 jaar. Voor deze vergissing biedt de re- Fabrieksnummer: - dactie gaarne haar excuses aan. Evenals in voorgaande jaren be staat ook thans de gelegenheid voor jeugdige belangstellenden om zich op te geven als leer ling bij onze jeugdharmonie. Bij voldoende deelname kunnen wij dan in het komende najaar weer met een nieuwe begincur- sus starten. Aldus willen wij trachten ons huidige jeugdorkest dat thans ca. 30 leden telt uit te breiden. De opleiding van de leerlingen geschiedt onder auspiciën van de Rotterdamse Muziekschool door ervaren leerkrachten. Wij vestigen er de aandacht op dat er voor de leerlingen aan deze opleiding geen kosten ver bonden zijn. Een reden te meer dus om van de mogelijkheden die hier geboden worden te pro fiteren. In aanmerking komen jongens en meisjes in de leeftijd van 12 t/m 16 jaar van wie een van de huisgenoten bij ons bedrijf werkzaam is. Tevens wijzen wij er op dat ook de mogelijkheid bestaat toe te treden tot onze 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 22