De afsluiting van de kop van de haven is door het gereedkomen van het Centraal Dokkantoor een feit geworden. Werd verleden jaar rechts van de kantine het compressorgebouw in gebruik gesteld, op 2 septem ber j.l. was het de opening van het Centraal Dokkantoor, dat links van de kantine is opge trokken. Dit nieuwe kantoor voorziet, zo als de heer Meeuwisse in aan wezigheid van genodigden en bedrijfsleiding bij de opening in zijn speech o.a. naar voren bracht, in een lang gevoelde behoefte. Een concentratie van bedrijfsleiding, bazen, onderba zen en voorlieden, zoals daar thans tot stand is gebracht, werd noodzakelijk geacht en het is de stellige overtuiging van de bedrijfsleiding, dat deze nieuwe voorziening zal bijdra gen tot het nog vlotter doen ver lopen van de reparatiewerk zaamheden. Tevens is er een eind gekomen aan de toch niet al te beste huisvesting in het oude dokkantoor en omgeving. Door de royale entree van het nieuwe gebouw en de prettige indruk die men krijgt bij het betreden ervan zou de opvat ting kunnen doen postvatten, dat het wat duur is opgezet. Niets is echter minder waar. De architect en de aannemer heb ben alles in het werk gesteld om iets goeds tot stand te bren gen, waarbij gebruik is gemaakt van materialen, die wel goed zijn, maar niet tot de dure kun nen worden gerekend. Het is echter, zoals de heer Meeuwisse zei, een utiliteitsge bouw, dat hij, onder dankzeg ging aan degenen, die aan de totstandkoming van dit gebouw hun steentje hebben bijgedra gen, gaarne voor een goed ge bruik aan de bedrijfsleiding overdroeg. De heer Meeuwisse draagt het gebouw over aan de heer Gomes. Ook de jongens van de Bedrijfsschool wilden niet achterblijven en boden deze keurige zelf vervaardigde plastiek aan. De heer Gomes dankt de aannemer, de heer Simons, voor de aangeboden klok. 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 7