Uitreiking diploma's hydrauliek en pneumatiek A en C W. ZIPP: „BEWIJS VAN ZEKERE KENNIS" „Zo'n diploma is er het bewijs van, dat u een zekere kennis heeft vergaard. Deze is nu uw geestelijk eigendom, doch even eens gedeeltelijk het bezit van ons bedrijf. Dit heeft u tenslotte toch financieel in staat gesteld de cursussen te volgen Aldus de Algemeen Bedrijfslei der Nieuwbouw, de heer W. Zipp, die in zijn hoedanigheid van lid van de Commissie Vor ming Opleiding woensdag avond 2 oktober in de kantine van de Bedrijfsschool de diplo ma's uitreikte aan de cursisten, die met goed gevolg de cursus sen Hydrauliek en Pneumatiek A en C hebben gevolgd. Hij vond het behalen van een diploma nuttig en belangrijk voor het bedrijf. „Op deze ma nier draagt u er ieder afzonder lijk uw steentje toe bij, dat de onderneming op peil blijft". Hij wenste de geslaagden harte lijk geluk, waarna hij de cursus leiding en de directeur van de Stichting Bijzondere Cursussen te Alblasserdam, de heer M. Heyting, bedankte. De eerder vermelde cursussen zijn gedu rende 12 middagen en avonden onder auspiciën van deze Stich ting aan ons bedrijf gegeven. Delessen werden eveneens door drie niet-WF-werknemers ge volgd. Al eerder had de chef van de Afdeling Vorming Onderwijs, de heer W. G. E. Valk, de aan wezigen welkom geheten. Dit waren onder andere de staf van genoemde stichting, de WF- Bedrijfsleiding en de secretaris van de Ondernemingsraad, de heer B. Blommers. De heer Valk sprak van: „een feestelijke bijeenkomst". Een di ploma-uitreiking komt niet elke dag voor en daarom merkte hij op: „En deze dient feestelijk omringd te worden". En de ge zellige entourage zorgde er voor, dat de uitreiking in een genoeglijke sfeer plaatsgreep. Tenslotte sprak de heer Heyting. Hij gaf een uiteenzetting over het belang en het doel van de Stichting Bijzondere Cursussen. „Wij willen zijn een bijzondere cursus, die de bijzondere facet ten van een specialistisch ge bied belicht. We leven tegen woordig als het ware in een stroomversnelling. Op elk ge bied komen er steeds nieuwe fa cetten bij en andere verdwijnen. De heer Zipp overhandigt de heer G. M. Vromans zijn diploma. De geslaagden

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 10