Dankbetuigingen Diepvriesmaaltijden Personalia Dat vereist van iedereen steeds bij te blijven in zijn vak". Hij wees er nog op, dat er een B-cursus in het leven geroepen is, die een afronding wil zijn voor zowel de A als C cursussen. Hiervoor heeft men in Alblasser- dam een zeer duur en ingewik keld apparaat, didacton-simula- tor genaamd, ter beschikking, waarmee men de cursisten kan leren diverse storingen te locali- seren. Hij dankte de heren Zipp en Valk, die het mede mogelijk hebben gemaakt, dat de A en C cursussen bij WF konden plaats vinden. Voor de cursus Hydrauliek en Pneumatiek Niveau A slaagden veertien candidaten, t.w.: A. A. Jahncke, L. M. A. Kemper man, J. L. Verkerk, A. de Grouw, D. Smits, J. M. van Zwieten, J. Aykens, C. Korpershoek, Ph. Talmon, A. Visser, J. Alblas, A. de Bruin, K. van Witsenburg en A. Hoornstra. Voor de cursus Hydrauliek en Pneumatiek Niveau C slaagden negen candidaten, t.w.: E. Smit, A. P. Biesheuvel, G. M. Vromans, R. van der Kolk, P. C. Sachs, F. F. Mattern, C. P. van Woerkom, A. van der Vlis en H. de Vries. MvV Mede namens mijn kinderen dank ik allen hartelijk voor het medeleven bij het overlijden van mijn echtgenoot. Mevrouw H. EGBERTS-VAN DAM Hierbij betuig ik mijn dank aan chefs, bazen en collega's voor het medeleven tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn man. Mevrouw M. W. v. d. SLOT-JANSSON Belangstelling was er ook van de zijde van de Bedrijfsleiding en Ondernemingsraad. In de afgelopen maanden is in de kantine hoofdkantoor een proef genomen met complete diepvriesmaaltijden voor overwerkers. Tijdens deze proef hebben verscheidene werknemers uit het bedrijf kennis gemaakt met deze maaltijden en men was er unaniem tevreden over. De maaltijd bestaat uit: soep, een-pansmaaltijd, zoals nassi-goreng, bami, goulash, e.d. of vlees, aardappelen en groenten, fruit, koffie. Aangezien de gehouden proef als geslaagd beschouwd mag worden, is deze wijze van maaltijdvoorziening in de kantine Hoofdkantoor definitief ingevoerd. Thans is ook in de kantine ,,'t Blaasje" een proef van 3 maanden aangevangen. Het menu is hetzelfde als bovenstaand, waarbij men kan kiezen uit 6 maaltijden per week. De betrokken bazen krijgen wekelijks een opgave van de te verstrekken maaltijden. Alle maaltijden dienen 1 uur voor het nuttigen daarvan te worden opgegeven bij de Tijdcontrole (tel. 3195) of bij kantine ,,'t Blaasje (tel. 3486). De maaltijd wordt dan op de afgesproken tijd, tegen inlevering van een door de baas afgetekende bon, verstrekt. Eventuele op- of aanmerkingen kunnen - hetzij bij de secretaris van de Ondernemingsraad, hetzij bij de heer Knuistingh - worden inge diend. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: F. J. Wouters Electro-monteur 25-8-1968 G. de Jong Metselaar 4-10-1968 P. Sparreboom Fitter 4-10-1968 L. Don Bankwerker 4-10-1968 P. Boogert IJzerwerker/aft. 11-10-1968 G. B. Schmidt Kraanrijder 11-10-1968 H. de Bruyn Beveiliging 18-10-1968 H. P. Winkster Bankwerker 18-10-1968 W. Tol Scheepmaker 25-10-1968 G. C. Marsman IJzerwerker 25-10-1968 J. L. Snethorst techn. beambte Bedrijfsbur. Nbw. 31-10-1968 9

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 11