Ex Hr. Ms. „Karei Doorman", thans „25de Mayo" Bij het indienen van een verzoek tot uitbetaling van een afkoopsom door personen die in het bui tenland wonen, moeten naam, voornamen, geboor tedatum, adres en indien mogelijk het rentenum mer worden opgegeven. De aandacht wordt erop gevestigd, dat ook voor personen die in het buitenland wonen het afkoop schema geldt. Het heeft dus geen zin aanvragen in te sturen vóór het begin van de periode die voor afkoop is aangewezen. Rustig afwachten U zult begrijpen, dat de jaarlijkse behandeling van honderdduizenden aanvragen veel tijd vergt, ledereen kan niet tegelijk worden geholpen. U wordt daarom dringend verzocht, na het inzenden van een aanvraagformulier niet over de uitbetaling schriftelijk of telefonisch te informeren. Wacht rustig af tot u bericht ontvangt. Ook indien blijkt, dat u geen recht hebt op een afkoopsom, krijgt u daarvan bericht. Alleen als u na het verstrijken van de afkoop periode die voor u is aangewezen nog niets mocht hebben gehoord, dan is het goed als u eens informeert. Het is uiteraard wel van belang dat u - indien u na de inzending van het aanvraagformulier op een ander adres gaat wonen deze verhuizing ook mededeelt aan de Raad van Arbeid. En met deze vaderlijke vermaning van de Heren van de Raad, sluiten wij dit verhaal af met de wens dat u met uw oude rentekaart goed uit de bus zult komen. Wij zijn de redactie van „Chevron Driekleur" zeer erkentelijk voor de ons verleende toestemming tot publicatie van dit artikel in „W.F.N.". Redactie. De ex Hr. Ms. „Karei Doorman" is door de Ar gentijnse Marine gekocht en medio oktober van Den Helder naar Schiedam gesleept, waar het schip aan onze werf werd afgemeerd. Voor het uitvoeren van de werkzaamheden zal de „25de Mayo" zeker tot en met het voorjaar van 1969 hier blijven. Gedurende vele malen heeft de „Karei Doorman" aan onze werf gelegen en wij zullen ons thans moeten realiseren, dat dit waarschijnlijk wel de laatste keer zal zijn. De „25de Mayo" zal name lijk, na weer hersteld te zijn, de rest van haar leven wel in en rond de Argentijnse wateren gaan slijten. 12

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 14