Vereniging WF De W.A.C. werd officieel in gebruik gesteld Namens de Directie droeg de heer Teschmacher de garage over. De heer Tesmacher - onderdi recteur WF - heeft vrijdag 11 oktober de „doe-het-zelf"-gara- ge officieel, namens de directie, overgedragen aan de Wilton- Automobiel-Ciub, in de wande ling W.A.C. genaamd. In zijn speech wees hij er o.m. op, dat de auto momenteel geen uiting van luxe meer is, doch eerder een veel gebruikt ver voermiddel. „Het voordeel van deze garage is, dat de repara tiekosten nu beperkt kunnen worden, want die zijn in gewo ne garages nogal hoog". Ook memoreerde hij de steun van de Automobielclub van de Gusto, waarmee de heren Roo- zendaal en Hofstee van de Be- drijfsdienst de eerste contacten hebben gelegd. Het hoofdbestuur van de Perso neelsvereniging zocht de heren Schot, v.d. Berg, Putters, Hajee en Roozendaal (Machinefabriek) aan om in het bestuur van de autoclub zitting te nemen. Zij werden ook gekozen en hebben heel veel werk verzet om tot dit resultaat te komen. De heer Teschmacher wees er voorts nog op, dat inmiddels de Koninklijke Goedkeuring op de Statuten is verkregen. Het le dental bedraagt momenteel 460. De grote besparingen, die door een Autoclub als deze kunnen worden bereikt, zijn een grote stimulans om dit werk aan te pakken. De voorzitter, de heer Schot, was in zijn dankwoord de direc tie erkentelijk voor de goede steun, deze vooral ook op fi nancieel gebied. „Ik dank met name de heer Meeuwisse, die de beginstoot heeft gegeven". Hij was zeer ingenomen met de steun, die van alle kanten was komen „toevloeien" en hij dank te een ieder daarvoor. Afdeling Fotografie De fotoclub is weer van start gegaan en we kunnen terugzien op enkele geslaagde avonden en fototochten. Vooral de werf-foto- grafiedag was een succes. We hadden ongeveer zestig perso nen van fotoclub Bronswerk- Fijenoord uit Amersfoort, foto club Rijswijk en fotoclub Wilton- Fijenoord. Het weer was bijzon der fraai en er werd dan ook met veel animo menig filmpje verschoten. Wij hopen in een volgend W.F.-Nieuws enige re sultaten hiervan te tonen. We verwachten op de komende avonden een even grote of nog grotere belangstelling, omdat er op deze avonden o.a. opnamen gemaakt worden die later geza menlijk besproken worden, zo dat er dus wel wat valt op te steken. Het programma voor de komen de avonden ziet er als volgt uit: 14 november: Een opname-avond onder deskundige leiding, dus camera, statief e.d. meebrengen. 28 november: Dia-avond over onze aan natuurschoon zo rijke duingebieden met vooral veel aandacht voor de hier levende vogels. Deze avond wordt verzorgd door de op dit gebied bekende heer F. Gommers. Wij rekenen op een grote be langstelling. Het Bestuur. Harmonie Op zaterdag 14 september werd te Schiedam weer het jaarlijkse drumbandconcours gehouden, georganiseerd door de Schie- damse Gemeenschap. Dit concours mag zich altijd verheugen in een grote belang stelling. Onder de deelnemers 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 22