Uitreiking diploma's Bedrijfsschool Wilton-Fijenoord „Het uitreiken van de diploma's is ieder jaar weer een hoogtepunt. Maar het is niet zo eenvoudig tegen de jongere generatie te pra ten". Dit merkte de heer ir B. Wilton op tijdens de jaarlijkse diploma uitreiking aan geslaagden van de Bedrijfsschool, die vrijdagavond 11 oktober in de kantinie van het Hoofdkantoor plaatsvond. De heer König aan het woord Theo Knarren ontvangt uit handen van de heer Wilton zijn geschenk. paar voortstuwingsproblemen. De manoeuvreerbaarheid is groot. Daarvoor zorgen de twee boegschroeven, waardoor er in een haven aan het voorschip geen sleepboten dienst behoe ven te doen. Bij dit werk is men bij onze werf niet over één nacht ijs gegaan. „We hebben eerst een zuster schip, de „Atlantic Song" in Antwerpen bezocht om te zien, wat voor speciale voorzieningen zouden moeten worden getrof fen. En later hebben we de „Atlantic Star" nog in de Prinses Margriet-haven bezocht". En ik denk: zoals een astro noom met plezier uren lang naar een nieuw ontdekte ster kan turen, praat de heer König over zijn nieuwe „Atlantische Ster" Op die manier blijft onze werf echter de nieuwste ontwikkelin gen in de scheepsbouw en scheepsreparatie volgen en dat is belangrijk als men in ogen schouw neemt, dat de Atlantic Container Line alleen al met een aantal van deze zustersche pen gaat varen! MvV Over het behalen van een der gelijk diploma zei hij nog: „Ge loof niet, dat jullie nu klaar bent. De veranderingen in de huidige maatschappij eisen, dat je in je eigen vak bij dient te blijven. Daarom zullen jullie voortdurend aan je eigen ontwikkeling moe ten blijven meewerken". Hij vond dit belangrijk voor het bedrijf. „Maar het is eveneens jullie eigen belang, zoals het ook een ieders belang is, dat wat de voorgangers van deze generatie in het bedrijf hebben bereikt, wordt behouden". Tevoren had de chef Vorming Opleiding, de heer W. G. E. Valk, onder wiens supervisie de Bedrijfsschool valt, de talrijke aanwezigen welkom geheten. Hieronder bevonden zich: de heer G. C. M. Hardebeck (se cretaris van de Stichting Beme- tel), de inspectrice van de Ar beidsinspectie, de directeur van het Regionale Leerlingenstelsel, de consulenten van de Stich- 3

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 5