De heer Valk feliciteert de drie leraren. school gehuldigd. Zij hebben een cursus pedagogie gevolgd van het P.B.N.A. Namens deze instelling reikte de heer Valk getuigschriften uit aan de lera ren: F. C. Kegel, L. Torenvliet en C. Veldboer. De secretaris van de Onderne mingsraad, de heer B. Blom- mers, wees zijn „nieuwe" col lega's er op, dat zij zich steeds verder moeten blijven ontwikke len. „Jullie moeten er altijd voor zorgen een pas vóór te blijven!" En hij gaf als raad: „Als je iets niet weet, vraag het dan aan je oudere collega's. Zij staan je graag met raad en daad ter zijde". Het behalen van het di ploma vond hij een mijlpaal. Voorts bracht hij het studie fonds nogmaals onder de aan dacht, dat vaak financiële uit komst kan bieden bij verdere studie. Daarnaast roerde hij uiteraard het punt Veiligheid aan. „En", zei hij, „nu je in de werkplaats je intrede doet, wil je als volwassen behandeld worden, maar respect moet je jezelf door je houding verwer ven". Hij sloot hierbij aan op hetgeen de heer Valk eerder had ge zegd. „Wees ijverig, correct, netjes en werk goed: dan zal het waarachtig wel lukken". De buurtvereniging het Singel kwartier kwam dit jaar weer de goede samenwerking met de Bedrijfsschool onderstrepen. Voorzitter J. H. F. Frederiks bood pocketboekjes aan, die de leer lingen tijdens het zomerkamp kunnen lezen ingeval zich regen achtige dagen mochten aan dienen. De gediplomeerden met de bes te examen-resultaten waren: Jil- les van den Doel uit Maassluis (machinale bankwerker, Beme- tel A), deze leerling behaalde ook het beste resultaat bij het Uitgebreid Bemetel-examen, Adriaan Rietveld uit Schiedam (draaier, Uitgebreid Bemetel avond-opleiding), Nico Kramer- Freher uit Schiedam (scheeps- metaalbewerker, Sectiebouw en Afschrijven in de Scheepsbouw), Sirach Boxhoorn uit Schiedam (Scheepsmetaalbewerker, Uitge breid Uitslaan en Afschrijven in de Scheepsbouw) en tenslotte Theo Knarren uit Rotterdam (leerling scheepsmetaal-bewer- ker, Uitgebreid Wilton-Fije- noord). M v V Een kijkje in de zaal. 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 7